Biegnij Warszawo 2019

Informacje Rejestracja

1 / 8
Uczestnik Rocznik
Abramczyk Aleksandra
654 · LEGIA RUN CLUB
1984
Abramczyk Jakub
433 · Polycom Poland Run Team
1978
Abramczyk Rafał
608 · Yanushe TT
1979
Adamczuk Marek
545 · Klub Biegacza RTV EURO AGD / Marek Adamczuk
1974
Adamczyk Elżbieta
494
1960
Adamczyk Maciej
630 · HGR-M PIASECZNO / HGR-M PIASECZNO
1981
Adamiak Szymon
448
1981
Adamski Marcin
623
1975
Anna Popławska Anna
799
1986
Anszperger Agata
542
1984
Anszperger Piotr
428
1981
Augustowska Ewa
714
1981
Augustyniak Mariusz
708
1972
Babicka Lenka
845
1978
Bagiński Jerzy Janusz
710
1949
Bajak Bogdan
1005
1966
Balcer Daniel
601
1977
Bartkowicz Szymon
325
1985
Bartkowski Maciej
326
1975
Barto Sylwia
893 · Sobków biega
1979
Bartold Robert
427 · Solvitur Ambulando
1967
Bartosiak Ksenia
718
1973
Barycki Marcin
602 · Manek Super Sam
1979
Baryga Paweł
637
1973
Baryłowski Krzysztof
887
1970
Basińska Agnieszka
779 · KS Czerniakow
1982
Baumiller Mateusz
624
1974
Bazyluk Andrzej
615
1970
Bąk Jacek
503
1964
Bąkowski Włodzimierz
1020
1958
Bednarzak Jacek
717
1976
Ben Sira Kalina
959
1972
Bernie Marcus
873
1968
Białas Bartosz
825 · DEAF RUNNERS / ING BANK SLĄSKI S.A.
1985
Biedrzycki Rafał
1056
1979
Bieganowski Andrzej
953
1963
Bieganowski Marcin
447
1989
Biela Wojciech
323
1980
Bielak Bartosz
625
1977
Bielec Bartłomiej
341 · LEGIA RUN CLUB
1981
Bielecki Henryk
489 · GKS Dąbrówka
1979
Bieńkowska Małgorzata
774
1982
biernat sylwia
1030
1968
Bigoszewski Michał
491
1981
Bilewski Grzegorz
499 · Adbirds Sp. z o.o.
1976
Birke Dominika
822 · AniaZmienia
1979
Błaszczyk Artur
701
1975
Błaszczyk Daniel
653
1972
Błaut Jerzy
543
1970
Błoński Robert
749 · Przegląd Sportowy
1973
Bobrowska Katarzyna
896
1982
Bobrowska-Jarząbek Malgorzata
729
1978
Bodaszewska Lidia
336 · Nessi Team
1963
Bogajczyk Maja
441
1985
Bogucka Aneta
876
1978
Bogucka Izabela
540
1979
Bogusz Maciej
548
1988
Bojar Paweł
644
1976
Borowska Małgorzata
536
1965
Borowy Tomasz
927
1977
Borucki Błażej
975
1982
Borusiak Tomasz
1046
1974
Borządek Aleksandra
611 · LEGIA RUN CLUB
2000
Boszko Łukasz
446
1986
Brangi Giacomo
685
1974
Bubeła Adam
986
1975
Buczkowska Małgorzata
424
1979
Buda Maciej
535
1975
Budzeń Katarzyna
504
1988
Budzewski Marcin
1019
1970
Budzynski Adam
781 · HUSARIA RACE TEAM
1981
Budzyński Krzysztof
735
1985
bujno paulina
612
1987
Burak Dorota
785
1984
Burek Ryszard J.
496 · UKA
1953
Burzyński Andrzej
520 · Fitnessland / Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
1968
Bylinka Marek
426
1988
Bytniewski Zdzisław
1032
1958
Cabaj Rafał
631 · biegusiem.pl / 1979
1979
Cembrowicz Łukasz
312
1982
Cergowska Jola
758
1958
Chaber Paweł
786 · Torpeda Sętki
1985
CHARLEJ IRENEUSZ
590
1972
Charłamowa Halina
824
1987
Chen Fengqin
575
1983
Chmarzyński Paweł
693 · ŚLĘZAK TEAM
1989
CHMIELARSKA DANUTA
961
1973
Chmielarski Tomasz
962
1972
Chmielewski Paweł
773
1974
Chochoł Daniel
923
1992
Chudzik Magdalena
859
1978
Chyziak Marcin
369
1975
Ciaś Przemysław
642
1974
Ciborowski Mateusz
889
1975
Cichy Wojciech
517 · Danone / Danone Sp. z o.o.
1971
Cieplak Katarzyna
885 · skrzydlaci.pl / BiegnijZwie...
1980
Cierpka Grzegorz
655
1971
Ciosek Marcin
316
1976
Ciosek Marta
318
1981
Ciurzyńska Zuzanna
734 · RK Athletics / Coca-Cola
1981