1 / 4
Uczestnik Rocznik
Amatore Ludwik
562
1981
Ambrożek Emilia
430
1982
Anszperger Agata
238 ·
1984
Anszperger Piotr
237 ·
1981
Bachanowski Paweł
540
1980
Baranowski Patryk
349 ·
1999
Barciński Krystian
240
1987
Bartkowicz Szymon
437
1985
Bartosiak Ksenia
340
1973
Anonim
419
1979
Bąk Jacek
293
1964
Bąkowski Włodzimierz
398
1958
BENDER KOCZOROWSKA KATARZYNA
377
1972
Bieganowski Marcin
247 ·
1989
Biela Celina
338 · / Tuatara
1982
Biela Wojciech
339
1980
Bielec Bartłomiej
501 · LEGIA RUN CLUB
1981
Bielecki Henryk
381 · GKS Dąbrówka
1979
Bilewski Grzegorz
475 · Adbirds Sp. z o.o.
1976
Bińkowski Maciej
512
1984
Błaszczyk Artur
543
1975
Błaut Jerzy
259
1970
Bochenek Sebastian
499 ·
1983
Bodaszewska Lidia
211 · Pstrokaty pareomaraton
1963
Bogajczyk Maja
302
1985
Bogucka Izabela
305
1979
Anonim
542
1974
Boroń Izabela
497 · Beckhoff team
1975
Borowska Małgorzata
258
1965
Borusiak Tomasz
313
1974
bozek przemek
205 ·
1987
Brylski Łukasz
573 · K.B.SPORTING MIĘDZYZDROJE
1984
Brzezinska Dagmara
286 ·
1980
Buczkowska Małgorzata
391
1979
Budnicki Grzegorz
409
1955
Budzeń Katarzyna
463
1988
Budzewski Marcin
304
1970
Burzyński Andrzej
376 · Fitnessland / BI Insight
1968
Cembrowicz Łukasz
263 ·
1982
Cergowska Jola
233
1958
CHARLEJ IRENEUSZ
234 · Wieczorne bieganie w Szczec...
1972
Chen Fengqin
252
1983
Chochoł Daniel
282
1992
Chodkiewicz Beata
362 · Biegiem do nieba
1984
Chodkiewicz Paweł
363 · Biegiem do nieba
1984
Choma Jacek
537
1985
Ciborowski Mateusz
523
1975
Cichy Wojciech
208 · Danone Sp. z o.o.
1971
Ciechański Paweł
584
1974
Ciosek Marcin
216
1976
Cisek Konrad
421 ·
1987
Cybulska Anna
215
1977
Cyran Ewa
583 ·
1988
Czeczotko |Maks
344 · AZS SGGW
1991
Darowski Tomasz
217
1976
Davi Simone
218
1972
Dejneka Weronika
306
1978
Deoniziak Karol
222
1986
Dera Natalia
310
1985
Dębowski Grzegorz
207
1987
Dębski Łukasz
220
1983
Domżalski Artur
440 · Kotomiśki
1980
Domżalski Łukasz
351 ·
1978
Dorobisz Marek
496
1978
Drózd Agnieszka
571 ·
1976
Fabiszewska Dorota
567
1984
Falcon Marlon
369 · DIRTY Kapibara
1975
Falkiewicz Jacek
411 · Ericsson
1974
FELCENLOBEN ROBERT
469
1979
Filipowicz Krzysztof
591 · MULTI-AUT SP. Z O. O.
1987
Filipowicz Pawel
474
1970
Fongang Aleksandra
322
1975
Fowler Clinton
223
1970
Furnival Iwona
399 · Furnival
1985
Furnival Nicholas
400 · Furnival
1975
Gajlewicz Sebastian
569 · Abbott
1977
Galecki Kuba
406
1978
Anonim
412 ·
1985
Galus Jakub
356
1986
Gałuszewski Marek
290 · Microsoft Poland Running Team / Microsoft
1967
Gieorgica Marek
383 · Clear Communication Group
1978
Gireń janusz
447 · Białystok
1952
Gładki Krzysztof
572
1979
Golonka Łukasz
556 ·
1987
Gozdowski Adam
524
1972
Górczyńska Marta
517 ·
1983
Grabowska Natalia
346 ·
1991
Grabowski Adam
428 ·
1976
Gregor Adam
213 · EY Polska
1986
Grzechnik Leszek
410
1967
Grzelak Krzysztof
553 · T-Mobile Running Team / T-Mobile Polska S.A.
1978
Gurban Przemyslaw
235
1979
Hadryś Grzegorz
526
1980
HAISHAN ZHENG
251
1980
Herman Michał
575
1980
Holding Kent
206
1964
IWAŃSKI Jacek
529 · UKS OLIMP Skaryszew
1973
Jabłońska-Golec Marzena
560
1967
Jakubowski Karol
589
1983
Janasz Andrzej
315
1972