1 / 9
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Jastrzębski Kamil
21 · DUKLANOWSKITEAM
1 1 00:30:32 1992
Jagielska Ewa
16 · LŁKS PREFBET ŚNIADOWO Łomża
4 1 00:35:30 1982
Skibiński Mikołaj
741 · Duklanowski Team / adidas W...
2 2 00:33:46 1986
Bańkowska Anna
17 · KS Podlasie Białystok
8 2 00:36:36 1990
Flaga Przemysław
961 · Urwis biega
3 3 00:34:46 1983
Ślusarczyk Mariola
18
11 3 00:37:31 1990
Mikielski Daniel
679
5 4 00:35:53 1990
keller marta
888
18 4 00:39:30 1990
Taber Konrad
97 · Active Prosperia Running Te... / Active Prosperia
6 5 00:36:12 1996
Gorlo Katarzyna
28 · Piekielni Warszawa
21 5 00:40:20 1988
Krygier Krzysztof
811 · ACCENTURE / ACCENTURE
7 6 00:36:20 1991
Pomorska Joanna
652
36 6 00:43:05 1981
Falana Sebastian
472
9 7 00:36:43 1984
Ostromecka Anna
965 · URWIS BIEGA
39 7 00:44:03 1987
Gajewski Radosław
808 · Accelerate / ACCENTURE
10 8 00:37:08 1979
Jaszczyńska Anita
713 · DAT- Deloitte Adventure Team / Deloitte Polska
55 8 00:46:25 1990
LIPIEC TOMASZ
25 · InterRisk TU S.A. VIG
12 9 00:37:43 1971
Paciorek Ewa
987 · GRUPA BIEGOWA UM W-wa
56 9 00:46:26 1984
Kostrzembski Zbigniew
539
13 10 00:37:54 1977
Szymańska Malwina
651 · Rozbiegana Kruszwica
72 10 00:47:42 1988
Pawlak Jakub
26 · Bieganie.pl
14 11 00:38:32 1983
Biela Celina
166 · Tuatara
89 11 00:48:55 1982
JABŁONKA KRYSTIAN
962 · Urwis biega
15 12 00:39:02 1981
Szewczyk Marta
755 · Grażynki Ocr
104 12 00:50:02 1993
Małek MARIUSZ
941 · skm
16 13 00:39:16 1986
Czajkowska Agnieszka
745
115 13 00:50:17 1988
Jagiełka Mateusz
675 · Jerzyk Team
17 14 00:39:22 1993
Konobrocka Eliza
805
121 14 00:50:48 1993
GĄSIOR PATRYK
711 · gasiorteam
19 15 00:39:49 1994
Kabać Aleksandra
112
123 15 00:50:58 1989
Marzec Marcin
937 · Duklanowski Team
20 16 00:40:01 1974
Motyl Agnieszka
588
126 16 00:51:03 1987
Wójcik Grzegorz
540 · MBC Team / Credit Suisse
22 17 00:40:21 1979
Chodorek Wioleta
710
128 17 00:51:06 1983
Gajdus Grzegorz
2
23 18 00:40:22 1967
Wąsowska Jagoda
14
137 18 00:51:26 1966
Remisiewicz Lukasz
727 · RunEat.pl
24 19 00:40:50 1982
Słomska Monika
8 · bez klubu
148 19 00:52:16 1977
Kalaszczyński Łukasz
969 · Trirun.pl
25 20 00:40:51 1984
Borowiecka Katarzyna
705
153 20 00:52:36 1992
kurach michal
889 · FIVE DIMENSIONS
26 21 00:40:53 1985
Nawrocka Roma
956 · SM
155 21 00:52:41 1975
Korczycki Filip
510
27 22 00:41:11 1982
Kujko Justyna
466
157 22 00:52:45 1992
HAISHAN ZHENG
80
28 23 00:41:30 1980
Kucia Beata
490
158 23 00:52:47 1978
Żarłak Konrad
251 · Night Runners
29 24 00:41:31 1982
Kołowiecka-Wilkos Angela
104
159 24 00:52:51 1984
Korol Krzysztof
677
30 25 00:41:37 1976
Sówka Katarzyna
451
167 25 00:53:19 1987
Rech Jarek
375
31 26 00:41:51 1975
Krawiec Agnieszka
463 · Urwis biega
169 26 00:53:20 1977
Mioduszewski Marcin
983 · GRUPA BIEGOWA UM W-wa
32 27 00:41:56 1982
Nowiczenko Urawska Justyna
653
178 27 00:53:41 1986
Herman Michał
401
33 28 00:42:09 1980
Zawiślak Jola
751
179 28 00:53:42 1970
Hołub Andrzej
129 · ACCENTURE
34 29 00:42:16 1980
SKOWROŃSKA ULA
608
182 29 00:53:54 1979
Chaber Paweł
503 · Torpeda Sętki
35 30 00:42:54 1985
Maria Tula Renata
606
185 30 00:53:57 1952
Karczewski Tomek
425
37 31 00:43:44 1992
Grochocka Alicja
934
190 31 00:54:07 1991
Krupiński Marek
820 · Dąbrowski Team
38 32 00:43:48 1995
NOWOSAD AGNIESZKA
100
194 32 00:54:11 1975
KOPER ADEK
310 · Muscle Clinic
40 33 00:44:04 1960
Świca Katarzyna
585
204 33 00:54:25 1979
Mugda Sebastian
575
41 34 00:44:06 1981
Hutny Ewa
614 · Activity / PWPW
206 34 00:54:37 1964
Zawadzki Wojtek
909 · SWORDS WARSAW
42 35 00:44:23 1980
Różańska Magdalena
128
208 35 00:54:49 1976
Misiukanis Marcin
636
43 36 00:44:32 2004
Karasiewicz Katarzyna
448
212 36 00:55:02 1971
Gregor Adam
42 · EY Polska
44 37 00:44:35 1986
Serafin Karolina
471 · DD Running Team
224 37 00:55:48 1984
Wichniarek Adam
908 · SWORDS WARSAW
45 38 00:44:37 1984
Wereska Magdalena
420
226 38 00:55:58 1995
KOSEDOWSKI KRZYSZTOF
999
46 39 00:44:49 1960
Banasik Katarzyna
986 · GRUPA BIEGOWA UM W-wa / Grupa Biegowa UM W-wa, Urzą...
227 39 00:56:02 1987
Kaniewski Jarek
749
47 40 00:45:02 1984
Stochnij Katarzyna
481 · ING Bak Śląski S.A.
233 40 00:56:15 1984
Stępniewski Dominik
708
48 41 00:45:20 1998
Sadowska Justyna
610
241 41 00:56:43 1971
Mamiński Bogusław
1000 · Biegnij Warszawo Team
49 42 00:45:46 1955
Kobylińska Agnieszka
434
242 42 00:56:51 1974
Machoń Paweł
955 · Straż Miejska m. st. Warszawy
50 43 00:45:47 1975
Bogusławska Julia
149
244 43 00:56:59 1973
Podbielski Mariusz
718
51 44 00:46:02 1973
Michalik Agnieszka
298
245 44 00:57:01 1990
Wolman Mateusz
248
52 45 00:46:07 1986
Rybus Agata
393
248 45 00:57:15 1986
Falkowski Piotr
15 · KS Pegaz Piaseczno
53 46 00:46:09 1969
Maćkowiak Weronika
617
252 46 00:57:29 1990
Kowalski Artur
273 · TVP SPORT / TVP Sport
54 47 00:46:24 1975
Papierz Karina
709
253 47 00:57:29 1994
Chomka Michał
673 · EDC RUNNERS
57 48 00:46:33 1985
Polowczyk Małgorzata
750
262 48 00:57:45 1985
Molenda Sylwester
500 · drużyna TVN / TVN
58 49 00:46:37 1972
Szymańska Sylwia
684
264 49 00:57:47 1988
Barciński Krystian
69
59 50 00:46:46 1987
Szymborska Dota
136 · Poławiaczki Pereł
265 50 00:57:49 1978