1 / 3
Uczestnik Rocznik
Asman Milczarek Sonia
71
1978
Bajur-Krawiecka Dorota
130
1984
Balcerzak Karolina
227
2001
Banasik Joanna
210 · GRUPA BIEGOWA UM W-wa
1961
Bartosik Marta
84
1987
Bednarczyk Paulina
75
1979
Bednarska Małgorzata
111
1975
BIERNAT DOROTA
31 · DMMM Team Łódź
1962
Biernat Justyna
51
1978
Bilbin Katarzyna
45
1989
Bodaszewska Lidia
82 · Pstrokaty pareomaraton
1963
Anonim
127
1977
Borowiecka Katarzyna
85
1992
Buchowiecka Anna
59 · Pstrokaty pareomaraton
1983
BUCZAK Dorota
228
1980
Bujakowska-Matyjasiak Katarzyna
80
1975
Chorbińska Paulina
163
1988
Chudzik Gabriela
112
2001
Chudzik Joanna
98 · KB OZAROW MAZOWIECKI BIEGA
1975
Cichocka Magdalena
176
1983
ciszek Izabela
38
1982
Cyran Ewa
72
1988
Czyż Wioletta
36
1979
Anonim
32
1978
Drzyzga Katarzyna
208
1980
Dudzinska Arleta
211 · GRUPA BIEGOWA UM W-wa
1983
Dworecka Agnieszka
135 · Z Biegiem Narwii
1974
Anonim
68
1978
Ender Gosia
121 · Biegacze na 5
1985
Feliga Aleksandra
222 · Straż Miejska
1999
Feliga Katarzyna
221 · Straż Miejska
2004
Fijałkowska Zofia
61
1956
Folaron Julia
231 · Team Biegnij Warszawo
1995
Frączak Beata
199
1968
Fred Agnieszka
24 · Drużyna MZN
1980
Gajdecka Adriana
217 · Klub Biegacza Orange Polska / Orange Polska
1979
Gańska-Karamon Monika
202 · Biegam
1973
Garbacz Katarzyna
125 · Straż Miejska m. st. Warszawy
1972
Głodowska Marta
220 · Żórawski Team
1991
Głowacka Aleksandra
96 · Wieliszew Heron Team
1972
Głowacka Malwina
128 · Młody vs Stary
2002
Gradus Eliza
81 · DWÓJKA BIEGA
1978
Anonim
101
1966
Grygalewicz Anna
89 · G Partner Runners / G Partner
1988
Gugulska Magda
33
1966
Gutowska-Żuk Zofia
153
1992
Gwiazdowicz Maja
185
1971
Hołopiak Ewa
145
1999
HULANICKA Irena
109 · Goggle PAE
1956
Iwińska Kaja
169 · Muzeum Łazienki Królewskie
1982
Jagielska Anna
139
1975
Jałkiewicz Małgorzata
100 · Dentyści sos
1979
Jarymowicz Beata
233
1967
Jaśkiewicz Agnieszka
90
1993
Jaśkiewicz Anna
28
1971
Jaworska Joanna
83
1980
Jędrej Emilia
120
1977
jędrzejczak anna
105
1968
Jochym-Maruszczyk Marzena
141
1973
Jurkowska Irena
94
1949
Kaczor Renata
116
1970
Kapaon Dorota
152
1959
Karłowicz Anna Maria
149 · Wolna Wola Warszawa
1953
Kashivska Oksana
196
1969
Kasierska Ewa Katarzyna
147 · WKB META Lubliniec
1948
Kazimierczak Dominika
126
1981
Kąkol Duklanowska Edyta
205 · Duklanowski Team
1987
kerner agnieszka
209 · GRUPA BIEGOWA UM W-wa
1969
Kilanowska Agnieszka
137 · Rozbiegajmy Radomsko
1981
Kisielewicz Bożena
174 · Pstrokaty pareomaraton
1974
Anonim
53
1969
KOLASA BARBARA
106 · Klub J.Słowackiego
1956
Kołacz Anna
192 · PGE Energetic Running / PGE Polska Grupa Energetycz...
1980
Kołakowska Małgorzata
63
1974
Kołowiecka-Wilkos Angela
58
1984
Komarnitskaya Nataliya
110
1984
Komorowska Aleksandra
181
1974
Kopczyńska Dominika
23
1973
Koper Emanuela
171 · Muzeum Łazienki Królewskie
1992
Kopyra Joanna
188
1972
Kordek Danuta Dominika
92
1993
Anonim
219
1991
Kosińska Łucja
133
1959
Kot Emilia
203 · Duklanowski Team
1989
Kowalczyk Justyna
108 · Accelerate Club / ACCENTURE
1970
Kowalczyk Klaudia
67 · Team ZabieganeDni
1980
Kowalczyk Marta
118
1980
Kowalczyk Marta
119
1980
Kozyra Beata
26 · bbkts / MM CARS
1972
Krasnodembska-Lange Monika
131
1964
KRÓLIKOWSKA IWONA
187
1978
Anonim
88 · ING Bak Śląski
1989
Kulas Agata
213
1975
Kuzia Agnieszka
41
1982
Leszczyńska JoAsia
150 · WKZ KOZIENICE-BBL
1977
Liberadzka Magdalena
49 · SuperWomen
1976
Łapińska Katarzyna
191 · DWÓJKA BIEGA
1967
Łazewska Alina
43
2002
Anonim
124
1971
Łobejko Dorota
97
1980