1 / 4
Uczestnik Rocznik
Adamczyk Irena
155 · eService
1993
Aniszewska Paulina
82
1986
Antoszczyk Agnieszka
224
1974
Bagłaj Małgorzata
196
1982
Basińska Renata
129 · DXC Technology
1967
Bator Emilia
123 · HPE
1973
Bernat Anna
229 · ITP S.A.
1989
Berska Paulina
18
1991
Binkowska Joanna
46
1994
Blazejczyk Katarzyna
245
2002
Blazejczyk Mateusz
247
2002
Anonim
140
1976
Błaszak Kornelia
3 · Colbi Kotynia
2009
Anonim
124
1978
Błażejczyk Mateusz
125
2010
Anonim
126
1974
Anonim
49
1981
Boguszewicz Piotr
207
1984
Anonim
197
1955
BONIKOWSKA BEATA
298
1984
BONIKOWSKI BARTOSZ
297 · YYY
2004
Brylska Lena
225
2008
Brylski Marcin
226
1977
Bryńska Danuta
50
1961
Bryński Bolesław
51
1964
Brzezińska Anna
192
1984
Brzezińska Zuzanna
193
2011
Brzózka Dawid
165
2009
Brzózka Magdalena
159
1977
Anonim
90
1977
Bubienczyk Zofia
104 · HPE
2006
Bujalski Marcin
295
1996
Anonim
88
2000
Anonim
205 · DXC Technology Polska Sp. z...
1973
Cabański Jakub
326
1983
Anonim
281
1985
Anonim
227
1994
Ciechomska Marzena
10
1982
Collins Maggie
176
1974
Cur Mariusz
38 · 2.RBLog
1973
Anonim
318
1973
Cyrbes Jakub
331
1988
Cyrbes Michał
332
1990
Anonim
42
1977
Czołpińska Joanna
151 · eService sp. z o.o.
2008
Czyżewska Gosia
1
1983
Dagiel Zenon
249
1966
Damski Edmund
94
2004
Damski Konrad
93
1982
Dawidziuk Emilia
313
1981
DĄBROWSKI ANDRZEJ
307
1957
Dembinski Tomasz
64
1979
Drabio Anna
106 · Hewlett Packard Enterprise
1979
Duda Sylwia
84
1991
Dudek Dariusz
275
1967
Dudra Anna
276 · Vienna House Amber Baltic
1974
Dudziak Dominika
111
2007
Dudziak Iwona
110 · HPE
1977
Dudziak Marcin
113
1976
Dudziak Patryk
112
2018
Dydycz Agnieszka
290
1970
Dydycz Przemysław
291
1969
Dyrcz Monika
132 · in4mates
1967
Faderewska-Kulesza Monika
139
1977
Federowicz Monika
24
1971
Figura Wojciech
99
1973
Forysiński Julian
219
2009
Gajda Magdalena
261
1971
Gałat Ewa
33
1973
Gałat Jakub
32
2010
Gaweł Beata
321
1962
Gaweł Karolina
189
1986
Gibbs Sandy
284
1986
Giermak Karolina
154 · eService sp. z o.o.
1993
Głębocka Alina
15
1946
Anonim
65
1966
Anonim
68
1964
Gordon Michał
251
1995
Anonim
66
1993
Gosk Dorota
308
1967
Górecki Dariusz
157
1971
Grażkowicz Stefan
72
1947
Grędzińska Aleksandra
148 · eService
1999
Gruszecka Urszula
238 · Gruszki
1962
Gruszecki Jacek
237 · Gruszki
1958
Grzelak Ewelina
214
1995
Grzelak Ewelina
254
1990
Grzyb Agnieszka
149 · eService sp. z o.o.
1976
Anonim
55
1982
Grzybowska Klaudia
300
2011
Grzymała Angelika
243 · LINKLATERS running team / Linklaters
1978
Harasimowska-Słupczyńska Monika
22 · Warszawska Akademia Sportu ...
1984
Hartwich Kamila
329
1982
Hightower Jeannine
288
1995
Hochman Dominik
77
2008
Hochman Patryk
78
2010
Hołubowicz Igor
187 · Granica Warriors
2006
Jaczewski Dariusz
327
1970
Anonim
118 · Hewlett Packard Enterprise ...
1980
Anonim
119
2009