Rokrocznie podczas wrześniowej kampanii biegowej Biegnij Warszawo  Team tworzy akcję społeczną, która ma na celu edukację biegaczy oraz aktywne działanie na rzecz wielu miejskich projektów.

  • Poznaj wszystkie nasze akcje tematyczne poprzednich edycji Biegnij Warszawo

Ten rok jest dla biegu wyjątkowy, ponieważ w 10-te urodziny projektu Biegnij Warszawo mamy szansę stworzyć wydarzenie sportowe, które zadba nie tylko o biegaczy. Wraz z jubileuszową edycją otwieramy nowy rozdział biegowych idei ukierunkowanych nie tylko na człowieka, ale też do człowieka

 

 

Mówią, że bieganie to sport indywidualistów. Biegacz nie wykracza poza ramy swojego ciała. A gdyby tak zadbać o element, który jednoczy biegaczy i wspólnie może polepszyć ich rezultaty? Mamy coś z czego korzystamy podświadomie i jest dla biegaczem nieocenionym źródłem energii, narzędziem do progresji, treningowym elementem must-have. Korzystajmy z tego co najlepsze i zadbajmy … o powietrze.  Dołącz do naszej akcji i weź aktywny udział w kilku małych krokach, które już pozwolą Warszawie… głęboko odetchnąć:

  • Załóż błękitną koszulkę Biegnij Warszawo 2018, żeby przenieść niebo na warszawskie ulice!

Jeżeli nie masz pewności, że zamówiona koszulka jest w dobrym rozmiarze – wkrótce masz szansę zmierzyć ją w sklepie FORPRO Wilanów  w ramach akcji: TRY ON / RUN IN! Zmian będzie można dokonywać do 23 września 2018 r., poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: pomoc@biegnijwarszawo.pl. Więcej informacji o akcji wkrótce na fanpage’u Biegnij Warszawo!

  • W dniu biegu zostaw samochód w garażu!

Przygotujemy specjalną strefę ze stojakami na rowery, która będzie znajdować się blisko strefy startu. To pozwoli uniknąć korków, nadmiernego stresu przed startem oraz problemów z wyjazdem zaraz po imprezie. Nie zapomnij o zabezpieczeniach dla Twojego roweru!

Nie chcesz przyjeżdżać rowerem? Skorzystaj z komunikacji miejskiej! O wszystkich zmianach w ruchu drogowym będziemy informować na bieżąco na naszej oficjalnej stronie Biegnij Warszawo!

  • Trenuj z naszymi trenerami na powietrzu!

Wybieraj miejsca treningowe, na które nie musisz dojeżdżać samochodem. Wybierz komunikację miejską lub rower.
Możesz także wybrać się na oficjalne treningi Biegnij Warszawo 2018, na których biegamy po strefach zielonych lub dobrze przygotowanych pod aktywność biegową. Dowiedz się więcej o zapisach i przebiegu treningów #napowietrzu

  • Wspieraj aktywne działania Partnerów Biegnij Warszawo !

Bieganie to jednak sport zespołowy. Mamy ogromną rodzinę biegową, z której pomocy nie boimy się skorzystać. Tym bardziej, jeżeli chodzi o nasze wspólne dobro i wspólną motywację do działań NATURALNIE prostych! Wraz z Partnerami BIEGNIJ WARSZAWO 2018 podjęliśmy się wyzwania organizacji imprezy sportowej, która pomimo swojej 1-dniowej i masowej formy, postara się zminimalizować udział materiałów jednorazowego użytku przy jej produkcji.  Zainspirujmy inne widowiska tak dużego formatu do działań recyklingowych, by jak najlepiej dać się zapamiętać naturze.

Już wkrótce na fanpage Biegnij Warszawo dowiesz się, jakich aktywnych wyzwań podjęli się nasi Partnerzy.