Magnesia to doskonały produkt stworzony przez samą naturę w trosce o nasze zdrowie. To średniozmineralizowana woda mineralna z dużą zawartością naturalnego magnezu (170mg/l), który korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Siła, regeneracja, koncentracja i relaks – to korzyści, płynące z prawidłowego dostarczania magnezu naszym organizmom.

Magnesia zawdzięcza swój wyjątkowy skład unikatowym na skalę europejską, bogatym w magnez, skałom serpentynitowym, rozciągającym się na terenie dziewiczo czystego Lasu Sławkowskiego w Czechach. Źródło naszej wody bije na terenie Karlowych Warów – jednego z najstarszych uzdrowisk europejskich, cieszącego się niesłabnącą popularnością.

Codzienne picie Magnesii jest naturalnym i łatwym sposobem na uzupełnianie diety w magnez, który m.in.: poprawia koncentrację, rozluźnia mięśnie i wspomaga ich właściwe funkcjonowanie, redukuje zmęczenie i znużenie organizmu, dodaje energii. Pamiętaj, że magnez, pochodzący z wody, jest doskonale wchłaniany przez organizm.

Magnesia, dzięki swemu składowi, kierowana jest m.in. do osób o wzmożonej aktywności fizycznej. Wspieramy sportowców oraz imprezy, promujące zdrowy tryb życia. Towarzyszymy od wielu lat imprezom biegowym, tj. Samsung Irena Women’s Run, Biegnij Warszawo, Biegi Śniadaniowe, biegi z przeszkodami, biegi charytatywne,maratony, półmaratony czy triathlony, które zrzeszają wielu biegaczy. Wspieramy sportowców na każdym etapie ich kariery, zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.