Wysiłek fizyczny wzmaga produkcję reaktywnych form tlenu (wolnych rodników), szczególnie biegając nasze zapotrzebowanie na tlen jest większe, tym samym w naszym organizmie znajduje się więcej wolnych rodników. Wolne rodniki uszkadzają komórki, powodują szybsze starzenie się skóry, obniżenie odporności i mogą też być przyczyną wielu chorób w tym chorób nowotworowych. Właśnie by tego uniknąć tak ważne jest uzupełnienie antyoksydantów na co dzień by usuwać wolne rodniki z organizmu. Z tego względu zaleca się sportowcom picie jednej butelki SOTI Natural dziennie dla regeneracji komórek i przywrócenia równowagi poprzez usuwanie wolnych rodników. W ofercie SOTI Natural znajdziecie jedenaście różnych naparów więc smakowo każdy znajdzie wariant dla siebie, każdy bogaty jest w antyoksydanty.

SOTI Natural to precyzyjnie zaparzona herbata z ekologicznych liści w wygodnej butelce lub papierowej puszce – bez cukrów, fruktozy, słodzików, konserwantów. Jedna butelka zawiera dzienną dawkę antyoksydantów EGCG zalecaną dla osób które uprawiają sporty jak np. bieganie.

Butelka herbat SOTI Natural znajduje się w każdym pakiecie startowym Biegnij Warszawo i Kibicuje Maszeruje. Te kraftowe herbaty SOTI Natural znajdziesz na dziale napojów lub żywności BIO w sieciach jak Auchan, Carrefour, Leclerc, Makro, Lidl a także online na shop.sotinatural.com