Marka Magnesia została oficjalnym partnerem Biegnij Warszawo 2019 i zapewni najwyższej jakości nawodnienie dla wszystkich uczestników biegu, który wystartuje 6.10.2019 w Warszawie.

Magensia to najwyższej jakości naturalna, średniozmineralizowana woda  mineralna, która zawiera aż 170 mg/l naturalnego magnezu, który korzystnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Magnesia zawdzięcza swój wyjątkowy skład unikatowym na skalę europejską, bogatym w magnez, skałom serpentynitowym, rozciągającym się na terenie dziewiczo czystego Lasu Sławkowskiego w Czechach. Źródło naszej wody bije na terenie Karlowych Warów – jednego z najstarszych uzdrowisk europejskich, cieszącego się niesłabnącą popularnością.

Codzienne picie Magnesii jest naturalnym i łatwym sposobem na uzupełnianie diety w magnez, który m.in.: poprawia koncentrację, rozluźnia mięśnie i wspomaga ich właściwe funkcjonowanie, redukuje zmęczenie i znużenie organizmu, dodaje energii. Pamiętaj, że magnez, pochodzący z wody, jest doskonale wchłaniany przez organizm.

 Magnesia, dzięki swemu składowi, kierowana jest m.in. do osób o wzmożonej aktywności fizycznej. Wspieramy sportowców oraz imprezy, promujące zdrowy tryb życia. Towarzyszymy od wielu lat imprezom biegowym, m.in. Biegnij Warszawo, Biegi Śniadaniowe, biegi z przeszkodami, biegi charytatywne,maratony, półmaratony czy triathlony, które zrzeszają wielu biegaczy. Wspieramy sportowców na każdym etapie ich kariery, zarówno doświadczonych biegaczy, jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem.Każdy z zawodników Biegnij Warszawo otrzyma wodę Magnesi GO w ergonomicznej butelce sportowej wraz z pakietem startowym oraz dodatkowo wodę w strefie nawodnienia w tracie trwania zawodów i na mecie.