2 / 3
Uczestnik Rocznik
Macech-Smużewska Joanna
216
1965
Majewska Ewa
60
1977
Maruszczyk Magdalena
144
1990
Matlak Anna
154
1977
Matłoch Justyna
40
1981
Mądzik Aleksandra
151 · PLAY
1981
Michalak Janina
178 · Tempio Piątkowski Klub Bieg...
1965
Michalska Agnieszka
57
1993
Mirowska Weronika
76
1987
Misztal Agata
55 · ITWL
1985
Moraczewska Justyna
104
1977
Mroczek Magdalena
223
1978
Murzynowska - Roślik Paulina
207
1978
NOWACZYŃSKA KATARZYNA
115 · Team ZabieganeDni
1976
Nowak Magdalena
173 · AegonRun
1984
Nowakowska Beata
157 · RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
1977
Nowakowska Iwona
65
1975
nycz aleksandra
129 · żaden
1967
Odorowicz Kasia
73
1970
Okrzesik Małgorzata
201 · Warta / WARTA
1961
Oracz Paulina
136
1985
Anonim
212
1984
Padło Aleksandra
170 · Muzeum Łazienki Królewskie
1981
paszkiewicz ewa
172 · Muzuem Łazienki Królewskie ...
1985
Pawłowicz Monika
69
1979
Pawłowska-Pojawa Anna
74
1976
Pempel Katarzyna
78
1981
Petrajtis Aneta
184
1971
Piecyk Izabela
79
1980
Anonim
86
1978
Piłat Joanna
102
1975
Piotrowska Dorota
168
1985
Piotrowska Edyta
50
1977
PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA
167
1977
Półtorak Katarzyna
52 · Duklanowski Team
1977
Prorok Małgorzata
44
1981
Przybylak Wanda
179 · Rozbiegany Piastów
1955
Pucek Małgorzata
180
1966
Rajca Agnieszka
103
1972
rajca olivia
77
2002
Różańska Magdalena
27
1976
Różańska Renata
87
1975
Ryll Maria
42
1975
Rzewuska Dominika
146
1980
Sadowska Agnieszka
166
1979
Sajewska Karolina
155
1985
Siedlecka-Mach Sylwia
54
1985
Siuda Maria
138
1982
Skibińska-Szymajda Magda
37
1984
Skipirzepska Beata
114 · Beata Skipirzepska / Beata Skipirzepska
1970
Skorupska Julia
66
1973
sliwa Dominika
99
1978
Słomska Katarzyna
159
1973
Smoczyk Mirosława
194
1975
Sobkowicz Daria
198
1982
Stachowiak Katarzyna
197 · Hipko i Przyjaciele
1991
Stalmach-Chylińska Jolanta
140
1960
Stańczak Marzena
70
1959
Stasiukiewicz Joanna
158 · TO NATURALNE / Ubezpieczenia
1968
Stolarczyk Małgorzata
91 · LS WORLD RUN / LS Airport Services S.A.
1979
SUKNAROWSKA DOROTA
229 · Ekipa PORKA
1964
Sułkowska Iwona
132
1990
Anonim
122
1970
Surdacka Ewa
117 · Kraśnik Biega
1969
Szafran Beata
142
1977
Szafran Justyna
143 · pump!T
1976
Szafrańska Maja
206
1968
Szala Aleksandra
62
1988
Sznejfus Beata
177
1980
Szweda-Lewandowska Zofia
93
1981
Szychowska Katarzyna
183
1987
szymczak agnieszka
224 · Truchtacz.pl / Doubletree Hilton
1985
Ścibek Joanna
39 · bbkts
1984
Śliwczak Anna
107
1980
Talaga Ania
113
1986
Telakowska Anita
204
1980
Tkaczyk Hanna
218
1979
Tomaszewicz Aleksandra
165
1964
Tomaszewska Mariola
164
1968
Tomczak Joanna
190
1987
Tomczak-Bednarz Agnieszka
225 · DXC Technology Polska
1975
Torzewska Agnieszka
215
1974
Toth Rena
195
1990
Trawińska Katarzyna
156 · Koliber Team
1982
Trynkiewicz Monika
123
1976
Trzcińska Barbara
134 · Z Biegiem Narwii
1963
Tukendorf BARBARA
161
1952
Turczyn-Pakuła Aneta
25
1977
tworkowska-kolosko agnieszka
230 · Straż Miejska m. st. Warszawy
1977
Tybel Małgorzata
232
1974
Urbaniak Natalia
21 · Vege Runners
1980
Venulet Patrycja
226 · DAT- Deloitte Adventure Team / Deloitte
1975
Wagner Magdalena
193
1982
Walicka Kamilla
56
1971
WALKIEWICZ ANNA
160
1986
Anonim
30 · MAG INSTAL / MAG INSTAL
1977
Wieladek Agnieszka
214
1972
Witkowska-Przybysz Magdalena
175
1978
WŁODARCZYK HALINA
148 · LADIES gym / LADIES gym
1959
Włodarz Asia
29
1981