1 / 3
Uczestnik Rocznik
Zbonikowska Katarzyna
200
1973
Zaborska-Józefik Izabela
189
1971
Wysocka Anna
162
1983
Wydra Marta
35
1995
Wróblewska Joanna
186 · Festiwal Biegowy
1955
Woźniewicz Joanna
34
1988
Anonim
95
1984
Wołosz Magda
64
1971
Anonim
182
1969
Włodarz Asia
29
1981
WŁODARCZYK HALINA
148 · LADIES gym / LADIES gym
1959
Witkowska-Przybysz Magdalena
175
1978
Wieladek Agnieszka
214
1972
Anonim
30 · MAG INSTAL / MAG INSTAL
1977
WALKIEWICZ ANNA
160
1986
Walicka Kamilla
56
1971
Wagner Magdalena
193
1982
Venulet Patrycja
226 · DAT- Deloitte Adventure Team / Deloitte
1975
Urbaniak Natalia
21 · Vege Runners
1980
Tybel Małgorzata
232
1974
tworkowska-kolosko agnieszka
230 · Straż Miejska m. st. Warszawy
1977
Turczyn-Pakuła Aneta
25
1977
Tukendorf BARBARA
161
1952
Trzcińska Barbara
134 · Z Biegiem Narwii
1963
Trynkiewicz Monika
123
1976
Trawińska Katarzyna
156 · Koliber Team
1982
Toth Rena
195
1990
Torzewska Agnieszka
215
1974
Tomczak-Bednarz Agnieszka
225 · DXC Technology Polska
1975
Tomczak Joanna
190
1987
Tomaszewska Mariola
164
1968
Tomaszewicz Aleksandra
165
1964
Tkaczyk Hanna
218
1979
Telakowska Anita
204
1980
Talaga Ania
113
1986
Śliwczak Anna
107
1980
Ścibek Joanna
39 · bbkts
1984
szymczak agnieszka
224 · Truchtacz.pl / Doubletree Hilton
1985
Szychowska Katarzyna
183
1987
Szweda-Lewandowska Zofia
93
1981
Sznejfus Beata
177
1980
Szala Aleksandra
62
1988
Szafrańska Maja
206
1968
Szafran Beata
142
1977
Szafran Justyna
143 · pump!T
1976
Surdacka Ewa
117 · Kraśnik Biega
1969
Anonim
122
1970
Sułkowska Iwona
132
1990
SUKNAROWSKA DOROTA
229 · Ekipa PORKA
1964
Stolarczyk Małgorzata
91 · LS WORLD RUN / LS Airport Services S.A.
1979
Stasiukiewicz Joanna
158 · TO NATURALNE / Ubezpieczenia
1968
Stańczak Marzena
70
1959
Stalmach-Chylińska Jolanta
140
1960
Stachowiak Katarzyna
197 · Hipko i Przyjaciele
1991
Sobkowicz Daria
198
1982
Smoczyk Mirosława
194
1975
Słomska Katarzyna
159
1973
sliwa Dominika
99
1978
Skorupska Julia
66
1973
Skipirzepska Beata
114 · Beata Skipirzepska / Beata Skipirzepska
1970
Skibińska-Szymajda Magda
37
1984
Siuda Maria
138
1982
Siedlecka-Mach Sylwia
54
1985
Sajewska Karolina
155
1985
Sadowska Agnieszka
166
1979
Rzewuska Dominika
146
1980
Ryll Maria
42
1975
Różańska Magdalena
27
1976
Różańska Renata
87
1975
Rajca Agnieszka
103
1972
rajca olivia
77
2002
Pucek Małgorzata
180
1966
Przybylak Wanda
179 · Rozbiegany Piastów
1955
Prorok Małgorzata
44
1981
Półtorak Katarzyna
52 · Duklanowski Team
1977
PIOTROWSKA-KRZAK ELŻBIETA
167
1977
Piotrowska Dorota
168
1985
Piotrowska Edyta
50
1977
Piłat Joanna
102
1975
Anonim
86
1978
Piecyk Izabela
79
1980
Petrajtis Aneta
184
1971
Pempel Katarzyna
78
1981
Pawłowska-Pojawa Anna
74
1976
Pawłowicz Monika
69
1979
paszkiewicz ewa
172 · Muzuem Łazienki Królewskie ...
1985
Padło Aleksandra
170 · Muzeum Łazienki Królewskie
1981
Anonim
212
1984
Oracz Paulina
136
1985
Okrzesik Małgorzata
201 · Warta / WARTA
1961
Odorowicz Kasia
73
1970
nycz aleksandra
129 · żaden
1967
Nowakowska Beata
157 · RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie
1977
Nowakowska Iwona
65
1975
Nowak Magdalena
173 · AegonRun
1984
NOWACZYŃSKA KATARZYNA
115 · Team ZabieganeDni
1976
Murzynowska - Roślik Paulina
207
1978
Mroczek Magdalena
223
1978
Moraczewska Justyna
104
1977
Misztal Agata
55 · ITWL
1985