W czasie zbierania wyników jak i ich weryfikacji będą one dostępne tutaj
1 / 4
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Abramek Piotr
381 · Konopko Piotr · bombardier
· Specjalistyczna Praktyka Me... / Specjalistyczna Praktyka Me...
256 210 01:12:46 1953
Adamczyk Grzegorz
5 · Adamczyk Stefan · strzelec
· DXC Technology / DXC Technology
110 96 00:57:13 1962
Adamczyk Maciej
81 · Bosakow Afanazy · strzelec
· HGR-M PIASECZNO / HGR-M PIASECZNO
- - - 1981
Adamkiewicz Joanna
238 · Graber Adam · porucznik lekarz
· OCM Amman
181 27 01:03:21 1980
Adamowicz Andrzej
89 · Buchowiec Aleksander · strzelec
307 242 01:31:55 1946
Aleksandrowicz Michał
17 · Au Jan Piotr Antoni · podporucznik
· Wniebowzięci
287 227 01:19:08 1986
Amatore Ludwik
1029 · Zawistowski Ludwik · plutonowy podchorąży
52 46 00:51:30 1981
Andrzejewski Mariusz
108 · Bykowski Antoni · saper
249 204 01:11:14 1978
Anszperger Agata
268 · Horniak Kazimierz · saper
229 37 01:07:21 1984
Anszperger Piotr
233 · Gorgolewski Walery · sierżant
227 190 01:07:11 1981
Appelt Agnieszka
60 · Bezak Jan · starszy strzelec
· ING / ING
300 62 01:26:50 1976
BAKALARZ AGNIESZKA
113 · Chachulski Stefan · porucznik
· Allianz Running Team / Allianz Running Team
39 4 00:48:59 1978
Banaś Malwina
993 · Wiśniewski Edward · ułan
· KDOW 6MBOT
125 15 00:58:38 1983
Bandosz Bartłomiej
926 · Szylkret Franciszek · kapral
58 51 00:52:16 1979
Bandosz Tamara
667 · Paciorek Zbigniew · rotmistrz
171 23 01:02:56 1979
Barciński Krystian
889 · Synowiec Edward · ułan
- - - 1987
Barys Jerzy
585 · Mickowski Jerzy · ułan
209 175 01:05:47 1971
Biel Agnieszka
42 · Barczyk Franciszek · strzelec
243 42 01:10:02 1979
Bielec Andrzej
836 · Snarski Bernard · strzelec
· PSG Nowy Dwór / Straż Graniczna
99 86 00:56:49 1982
BIERNAT DOROTA
99 · Burdas Jan · starszy strzelec
· DMMM Team Łódź
208 33 01:05:46 1962
Biernat Michał
66 · Biernat Franciszek · kapral
· DMMM Team Łódź
109 95 00:57:11 1959
Bitner Katarzyna
1013 · Wróbel Julian · strzelec
236 41 01:08:29 1972
Bitner Robert
575 · Mauer Herman · starszy strzelec
210 176 01:05:48 1966
Błaut Jerzy
91 · Budnik Stanisław · strzelec
- - - 1970
Bogdanski Jacek
851 · Sosnowski Jerzy · kapral podchorąży
180 153 01:03:18 1959
Bojkowska Ewa
765 · Rozborski Józef · starszy strzelec
- - - 1977
Bojkowski Janusz
191 · Ejsmont Władysław · kapitan
· Gmina Postomino
- - - 1975
Borkowski Leszek
97 · Bułaj Aleksy · starszy ułan
· NoWi Siedlce - NW Wschód
296 234 01:22:15 1966
Borowy Krzysztof
995 · Wiśniewski Marian · bombardier
323 252 02:04:25 1974
Borucka-Sulich Zuzanna
16 · Arzeniewicz Antoni · strzelec
156 18 01:01:08 1983
Brylski Łukasz
787 · Seklecki Leszek · podporucznik
· K.B.SPORTING MIĘDZYZDROJE
2 2 00:35:43 1984
Budzewski Marcin
19 · Aungur Stanisław · strzelec
121 107 00:58:15 1970
Budziński Andrzej
50 · Bednarczuk Stanisław · saper
· run-log.com
244 201 01:10:06 1970
bujno paulina
129 · Chwalisz Marcin · plutonowy
306 64 01:31:03 1987
Bukowska Magdalena
970 · Wasilewski Stanisław · kapral
· 12 batalion dowodzenia Szcz...
- - - 1979
Chmielewski Mariusz
90 · Buczyński Stanisław · strzelec
· Wojskowa Akademia Techniczna
56 49 00:51:43 1979
Chołuj Agnieszka
62 · Białecki Ludomir · porucznik
268 49 01:14:05 1974
Chrzanowski Jakub
127 · Chrzanowski Filip · strzelec
· ING
234 194 01:08:25 1981
Chuderski Łukasz
611 · Mroczkowski Franciszek · starszy strzelec
· RK Athletics
157 19 01:01:15 1968
Chuderski Łukasz
1017 · Wysocki Michał · podporucznik
· OCM Amman
154 136 01:00:50 1977
Cichoń Elżbieta
51 · Bednarski Józef · strzelec
· ING / ING
260 46 01:13:29 1975
Cierpiał Marcin
1051 · Żurek Tadeusz Piotr · porucznik
· EMCE STUDIO / EMCE STUDIO
36 33 00:48:13 1977
Cisłak Anna
143 · Czapliński Zbigniew · kapral
165 22 01:01:53 1983
Cybulski Marcin
112 · Cebula Franciszek · starszy ułan
· Lingaro
188 157 01:04:50 1981
Cyrynger Jarosław
200 · Fęski Stanisław · plutonowy
· Stowarzyszenie Transplantac...
309 243 01:33:29 1961
Czajka Konrad
343 · Kićko Jan · kapral
241 199 01:09:29 1998
Czapski Marcin
142 · Czapiński Marian · starszy sierżant
222 185 01:06:22 1977
Czapski Piotr
416 · Krasnodębski Stanisław · plutonowy
· Deloitte Adventure Team
- - - 1986
Czyżewski Piotr
470 · Kurowski Stefan · starszy strzelec
· Biegamy dla bohaterów / Straz Miejska w Łodzi
100 87 00:56:50 1965
Dalidowicz Krystian
397 · Kowalczyk Jan · kapral
· 10 BLog / KRD Puszcza Mariańska
- - - 1987
Dejda Adam
10 · Andrzejewski Władysław · kanonier
- - - 2001
Deka Tomasz
147 · Czebotarewicz Olgierd · plutonowy
145 128 00:59:45 1981
Deputat Marek
141 · Czabanowicz Zygmunt · kapral
· TS Regle Szklarska Poręba
- - - 1964
Deska Leszek
166 · Dereń Franciszek · strzelec
· www.leszekbiega.pl
9 8 00:40:59 1976
Dębowska Ada
805 · Sikora Piotr · starszy strzelec
· Pasat Końskie
319 68 01:48:11 1991
Długosielski Piotr
1048 · Żukowski Jan · strzelec
· Roster Athletics
- - - 1977
Dobosz Dariusz
151 · Czerkowski Lucjan · podporucznik
· ING / ING
113 99 00:57:28 1969
Dobryszycka Ewa
414 · Kożuchowski Bolesław · starszy strzelec
· Klub Biegacza Nike Poland
- - - 1955
Dolistowski Marcin
287 · Janiszewski Kazimierz · ułan
· Biegnie Domer / Agencja Nieruchomości Domer
- - - 1977
drozdek sylwester
711 · Piotrowski Walerjan · kapral
57 50 00:51:57 1980
Drużbicki Sebastian
178 · Dubicki Piotr · podporucznik
· ING / ING
310 244 01:33:52 1972
Dryl Bartłomiej
174 · Domański Bolesław · porucznik
· Sii Running Team / Sii Sp. z o.o.
247 202 01:11:06 1983
Drzewiecki Robert
203 · Frankiewicz Paweł · starszy strzelec
- - - 1973
Duda Maciej
61 · Bezpałko Feliks · sierżant
148 131 00:59:52 1977
Duźniak Krystian
158 · Dębowski Stefan · strzelec
· JS1001
83 73 00:55:19 1996
Dworakowski Michał
186 · Dwojak Władysław · strzelec
- - - 1976
Dychto Michał
838 · Sobczak Józef · sierżant
· Michał, Jola, Janek, Cecylka
45 41 00:49:36 1975
Dydycz Agnieszka
25 · Bagiński Jan · strzelec
313 67 01:38:07 1970
Dziawgo Tomasz
730 · Prokopowicz Czesław · kanonier
70 62 00:53:37 1995
Dziedzic Józef
332 · Kapura Jan · bombardier
· Zabiegany Wołomin
22 20 00:45:49 1968
Dzwonkowska-Smołko Sylwia
911 · Szkiel Jan · strzelec
233 39 01:08:10 1978
Esteve Suarez Jakub
87 · Brombosz (Bromboszcz) Jerzy · kanonier
118 104 00:57:48 1987
Fabianska Katarzyna
808 · Simon Leon · strzelec
135 16 00:59:18 1972
Fabiański Robert
194 · Fajfus Kazimierz · strzelec
65 57 00:52:43 1972
Fąfara Tomasz
7 · Ambrożej Edward · kapral
- - - 1980
Fedeczko Damian
460 · Kunicki Antoni · kapral
· followlegal.pl
- - - 1983
Fijałkowski Tomasz
155 · Danieluk Jan · starszy saper
· WojskaObronyTerytorialnej / WOJSKO POLSKIE
225 188 01:06:57 1980
Folaron Julia
192 · Elsner Stanisław · sierżant
· Team Biegnij Warszawo
182 28 01:03:44 1995
Franecki Jarosław
214 · Gawliński Franciszek · starszy strzelec
· ING / ING
77 67 00:54:49 1957
Furmankiewicz Paweł
319 · Juszkiewicz Paweł · starszy strzelec
· JW 4938
- - - 1989
Gabinecki Jarosław
57 · Besser Wiktor · podporucznik
190 159 01:05:03 1979
Galica Grzegorz
234 · Górny Józef · starszy strzelec
140 123 00:59:28 1974
Gawryszewski Łukasz
777 · Sadowski Bolesław · bombardier
124 109 00:58:32 1988
Goclik Jerzy
364 · Kmieć Władysław · starszy strzelec
325 254 02:09:38 1940
Górnikowski Adam
18 · Aumiller Wawrzyniec · starszy saper
· Running Bears Team
326 255 02:17:45 1983
Grabska Monika
33 · Bandza Benedykt · kanonier
· Grafline Kamil Janiak
284 58 01:18:11 1987
grajcar Łukasz
353 · Klementowski Franciszek · starszy strzelec
13 11 00:42:53 1987
Grochowski Piotr
26 · Bagiński Marjan · strzelec
91 79 00:56:14 1971
Gruźlewski Radosław
211 · Gasiński Tadeusz · podporucznik
· 11 LDKPANC Żagań / 1989
258 212 01:13:16 1989
Grzegorczyk Paweł
15 · Arnold Jan · kapral
132 116 00:59:04 1977
Grzeszak Jakub
849 · Sommer Wilhelm · porucznik
- - - 1992
Gugulska Magda
405 · Kowalski Teodor · kapral
179 26 01:03:16 1966
Gugulski Antoni
417 · Kraszewski Antoni · strzelec
63 55 00:52:34 1962
Hadryś Grzegorz
997 · Włodarczak Feliks · plutonowy
248 203 01:11:08 1980
Harpula Izabela
258 · Haponik Józef · kapral
172 24 01:02:56 1993
Hartleb Dawid
665 · Oszmiański Tadeusz · bombardier podchorąży
· 10 Brygada Kawalerii Pancernej
- - - 1988
Hawryluk Krystian
105 · Buszewski Franciszek · kapral
207 174 01:05:45 2001
Heppner Beata
394 · Kot Stanisław · kapral
159 20 01:01:23 1992
Holding Kent
266 · Hołub Stefan · ułan
95 83 00:56:39 1964
Ivanyk Stepan
971 · Waśko Jan · strzelec
· Continental Runners / Continental Opony Polska Sp...
328 256 07:49:43 1982