1 / 86
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik

3905
637 602 00:47:35

50
- - -
Smyk Edward
8917
6619 4985 01:37:21 1922
Cendrowski Jerzy
3815
6553 4958 01:28:38 1930
Paszkiewicz Salwiusz
2798
6256 4832 01:17:37 1931
Bucholc Jerzy
5626 · Gymnasion Warszawa
4090 3543 01:00:54 1933
kierlewicz Mieczysław
3191 · Bielański Klub Biegacza
- - - 1933
KIERLEWICZ MIECZYSŁAW
220
6554 4959 01:28:39 1933
Kowalski Tadeusz
8613
6486 4929 01:24:20 1934
Pawlaczyk Marian
1260
4084 3538 01:00:53 1934
Insiński Zenon
2330
3418 3033 00:58:22 1935
Adryańczyk Stanisław
7701
4233 3650 01:01:28 1937
Tomicka Elzbieta
1649
6323 1462 01:18:56 1937
GRABOWSKI WOJCIECH
246
- - - 1938
Lachowicz Władysław
6596 · KB Nike
5872 4656 01:12:28 1938
Duszynski Zbigniew
3531 · Klub Biegacza Gymnasion War...
5116 4239 01:06:27 1939
Kuryłowicz Andrzej
7371
5002 4165 01:05:43 1939
Fiedorowicz Karin
5389
- - - 1940
Hołowacz Tomasz
1854
2925 2634 00:56:36 1940
Jankowski Brunon
8908
3561 3146 00:58:52 1940
Kowalski Bronisław
1807 · Gdański Klub Morsów
5214 4301 01:07:03 1940
LIPIEC DARIUSZ
86 · Byledobiec Anin
3384 3002 00:58:16 1940
Machura Roman
3684 · Lasek Bielański Team
4055 3516 01:00:43 1940
Saganek Stanisław
7151 · Stołeczny Klub Tatrzański
5444 4431 01:08:30 1940
Bieszke Ryszard
8419
4262 3673 01:01:36 1941
Czarnocki Andrzej
8487
6638 4994 01:46:06 1941
domanskiJ Jacek
6304 · WKB META Lubliniec
- - - 1941
Domański Jacek
8172 · Wojskowy Klub Biegacza Meta...
2740 2474 00:55:53 1941
Homicki Bogusław
1508
3042 2724 00:57:00 1941
Husiatyński Janusz
8918
- - - 1941
Zadrożny Stanisław
6635
2293 2093 00:54:23 1941
Madejski Jerzy Karol
6487
6519 4943 01:26:52 1942
Moszkowicz Eugeniusz
2199 · Kondycja
3137 2800 00:57:21 1942
PIOTROWSKI MACIEJ
244 · MASTERS
- - - 1942
Rutkowski Czesław
5122
- - - 1942
Skoczek Adam
5878
4283 3685 01:01:38 1943
Stachowski Jerzy
8479
4386 3757 01:02:09 1943
Szymczak Roman
1143
6198 4806 01:16:25 1943
Wysocki Jan
8463
4247 3662 01:01:32 1943
Błądek Witold
2117
4120 3566 01:01:00 1944
Domagała Walerian
7246
4622 3913 01:03:28 1944
Namysłowska Ewa
8489
6637 1644 01:46:05 1944
Pruszyńska Maria
3568 · klub Nastula Fitness
6583 1612 01:30:43 1944
SAWA RYSZARD
6957 · Pruszków Biega
3397 3014 00:58:19 1944
Borzym Lech
7014
6399 4894 01:20:45 1945
Czub Jan
7674
6430 4910 01:21:49 1945
Filipowicz Marian
2533 · Wrocławski Klub Biegacza
6201 4808 01:16:25 1945
ŁUCZYŃSKI MAREK
77 · ENTUZJASTÓW BIEGANIA
- - - 1945
Pawiński Jan Zygmunt
5244 · Maniak Poznań
6236 4820 01:16:59 1945
Rutkowski Andrzej
7875
- - - 1945
ZWIERZCHOŃ Bożena
2440
429 23 00:46:18 1945
Buchalik Karol
7168
- - - 1946
Furmanowski Wojciech
5506
4808 4036 01:04:35 1946
Łukasik Kazimierz
2176 · nie zrzeszony
1366 1279 00:51:03 1946
Piątek Andrzej
4659 · Ruch Trzeźwościowy
6355 4875 01:19:53 1946
Romanowski Leon
7086
6275 4842 01:17:59 1946
SOKOŁOWSKI ROBERT
177
6204 4810 01:16:27 1946
Ślubowski Konstanty
3811 · PUMA RUNNING TEAM
5392 4397 01:08:11 1946
Wojda Janusz
7258
5093 4222 01:06:18 1946
Całka Paweł
5526
490 465 00:46:42 1947
Czabajski Jacek
1806 · Kadra B
4160 3600 01:01:12 1947
Gawlikowski Wojciech
1161
5587 4517 01:09:43 1947
Gzula Jerzy Andrzej
1203 · Toastmasters International
2185 2000 00:53:59 1947
Janecki Andrzej
2479 · UKS Dwójka Wesoła
3715 3266 00:59:18 1947
KRAWCZYŃSKI Jacek
1503
4621 3912 01:03:28 1947
Łukaszuk Zenon
8468
1571 1465 00:51:48 1947
marek henryk
7538
5910 4679 01:12:49 1947
Murawski Jerzy
7920 · Klub Biegacza Parakulos Zgierz
4558 3874 01:03:08 1947
Otto Zdzisława
6238
5641 1100 01:10:10 1947
Szumowski Tadeusz
8466
3604 3179 00:58:59 1947
Świder Zofia
5086
4893 798 01:05:02 1947
Zajączkowski Piotr
4446
6566 4963 01:29:13 1947
ZALEWSKI KSAWERY
1684
5761 4599 01:11:16 1947
Czerwiński Stanisław
5553
4008 3484 01:00:30 1948
Dubok-Bury Urszula
1969
- - - 1948
Gruszczyński Marek Piotr
3696
5353 4376 01:07:55 1948
Hańczewski Witold
5349
3132 2795 00:57:18 1948
JANUSZ KOPANIAK
181
2632 2381 00:55:29 1948
Kharachi Kader
4525
- - - 1948
Laskowski Kazimierz
3409
1847 1708 00:52:46 1948
Mikołajczyk-Wasilew Marta
4910 · Strong Warka
682 37 00:47:51 1948
Mizura Jerzy
6202 · Klub Biegowy Olsztyn
4960 4139 01:05:29 1948
Petka Zygmunt
5661
- - - 1948
Piotrowski Wojciech
4371
4976 4151 01:05:33 1948
POŁOWNIAK Andrzej
2948
1296 1213 00:50:49 1948
Sokołowski Marian
7659
4674 3950 01:03:48 1948
szabłowski marek
3494
4836 4054 01:04:44 1948
Szymański Antoni
5518
5220 4304 01:07:06 1948
Turlej Zbigniew
2828
3524 3119 00:58:45 1948
Żukowski Ludwik
8870
4059 3519 01:00:44 1948
Bogusławski Piotr
8290
5558 4498 01:09:27 1949
Capała Mieczysław
6653
4149 3591 01:01:08 1949
Czechowski Jerzy
4343
5413 4411 01:08:17 1949
Davies Michael
1218
3850 3369 00:59:48 1949
Ernst Jerzy
5338
4858 4070 01:04:51 1949
JANKOWSKI PIOTR
6958 · CROSS WARSZAWA
- - - 1949
Jurkowska Irena
5739
5796 1178 01:11:40 1949
Karłowicz Janina
2400
1955 151 00:53:06 1949
Kasperski Wojciech
6009
5130 4250 01:06:33 1949
Kojro Krzysztof
3340
6376 4885 01:20:13 1949