W czasie zbierania wyników jak i ich weryfikacji będą one dostępne tutaj
Wyniki dla klasyfikacji M50
Aktualizacja: 2021-07-24 00:30:59 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
MAREK MACULEWICZ 1 7 6 00:39:42
TADEUSZ MAJ 2 10 9 00:41:00 + 1m 18s
JÓZEF DZIEDZIC 3 22 20 00:45:49 + 6m 7s
KAZIMIERZ TOMCZYKIEWICZ 4 30 28 00:46:47 + 7m 5s
JAN KŁOS 5 31 29 00:47:02 + 7m 20s
MAREK KARBOWSKI 6 38 35 00:48:37 + 8m 55s
ANDRZEJ SUWALD 7 53 47 00:51:32 + 11m 50s
ZBIGNIEW PORĘBSKI 8 59 52 00:52:26 + 12m 44s
ANTONI GUGULSKI 9 63 55 00:52:34 + 12m 52s
JAROSŁAW ZUBIEL 10 68 60 00:53:29 + 13m 47s
EDWARD KOSAŁKA 11 82 72 00:55:18 + 15m 36s
MIROSŁAW STACHOWSKI 12 84 74 00:55:26 + 15m 44s
MIROSŁAW PASTUSZKA 13 92 80 00:56:26 + 16m 44s
KENT HOLDING 14 95 83 00:56:39 + 16m 57s
PIOTR CZYŻEWSKI 15 100 87 00:56:50 + 17m 8s
PIOTR SAKAL 16 104 91 00:57:04 + 17m 22s
GRZEGORZ ADAMCZYK 17 110 96 00:57:13 + 17m 31s
DARIUSZ DOBOSZ 18 113 99 00:57:28 + 17m 46s
MAREK SZEWCZYK 19 114 100 00:57:32 + 17m 50s
WOJCIECH KOŁODZIEJCZYK 20 115 101 00:57:37 + 17m 55s
MARCIN BUDZEWSKI 21 121 107 00:58:15 + 18m 33s
PIOTR ŁATACZ 22 122 108 00:58:16 + 18m 34s
ANDRZEJ SZAŁAS 23 128 112 00:58:47 + 19m 5s
PAWEŁ PRZYBYLAK 24 129 113 00:58:56 + 19m 14s
IRENEUSZ WOJTKOWSKI 25 131 115 00:59:01 + 19m 19s
PIOTR TOMSZYS 26 133 117 00:59:07 + 19m 25s
WIESŁAW JASKULSKI 27 141 124 00:59:31 + 19m 49s
ROMUALD KRUPANEK 28 166 143 01:01:54 + 22m 12s
MACIEJ NOWICKI 29 168 145 01:02:00 + 22m 18s
ANDRZEJ KOZŁOWSKI 30 173 148 01:03:04 + 23m 22s
GRZEGORZ ŻUREK 31 175 149 01:03:07 + 23m 25s
Anonim 32 185 154 01:04:34 + 24m 52s
PAWEŁ RADULSKI 33 186 155 01:04:45 + 25m 3s
ANDRZEJ WOROTYŃSKI 34 187 156 01:04:48 + 25m 6s
ROBERT BITNER 35 210 176 01:05:48 + 26m 6s
MAREK JACEK 36 218 181 01:06:12 + 26m 30s
ANDRZEJ BUDZIŃSKI 37 244 201 01:10:06 + 30m 24s
TOMASZ ŁYSEK 38 251 206 01:11:28 + 31m 46s
MARIUSZ LUTYŃSKI 39 269 219 01:14:05 + 34m 23s
ANDRZEJ KOPEĆ 40 272 220 01:14:34 + 34m 52s
MIROSŁAW KOST 41 281 225 01:17:41 + 37m 59s
KRZYSZTOF KROK 42 291 230 01:20:31 + 40m 49s
LESZEK BORKOWSKI 43 296 234 01:22:15 + 42m 33s
ANDRZEJ JANICKI 44 297 235 01:25:00 + 45m 18s
JAROSŁAW CYRYNGER 45 309 243 01:33:29 + 53m 47s
ADAM MANIURA 46 315 247 01:38:15 + 58m 33s
ROBERT JANECZKO 47 316 248 01:38:51 + 59m 9s
LADISLAV MARAS 48 317 249 01:41:21 + 1h 1m 39s
PIOTR JASIAK 49 324 253 02:07:54 + 1h 28m 12s