W czasie zbierania wyników jak i ich weryfikacji będą one dostępne tutaj
Wyniki dla klasyfikacji M30
Aktualizacja: 2021-12-04 12:21:44 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
ŁUKASZ BRYLSKI 1 2 2 00:35:43
RAFAŁ JAWORSKI 2 5 5 00:37:56 + 2m 13s
ŁUKASZ GRAJCAR 3 13 11 00:42:53 + 7m 10s
MARCIN KIESZCZYŃSKI 4 18 16 00:44:55 + 9m 12s
MICHAL LESAK 5 20 18 00:45:29 + 9m 46s
MAREK KOŁODZIEJCZYK 6 32 30 00:47:10 + 11m 27s
ŁUKASZ NOWAK 7 37 34 00:48:22 + 12m 39s
WIKTOR KLECZYK 8 47 42 00:49:59 + 14m 16s
MARCIN MAZUR 9 49 43 00:50:45 + 15m 2s
KAROL WITKOWSKI 10 50 44 00:50:48 + 15m 5s
MICHAŁ SIKORSKI 11 51 45 00:50:59 + 15m 16s
LUDWIK AMATORE 12 52 46 00:51:30 + 15m 47s
MICHAŁ WOŁOSZKA 13 67 59 00:53:26 + 17m 43s
Anonim 14 69 61 00:53:29 + 17m 46s
TOMASZ MACHNICKI 15 76 66 00:54:45 + 19m 2s
Anonim 16 79 69 00:55:00 + 19m 17s
RADOSŁAW KARALUS 17 80 70 00:55:08 + 19m 25s
Anonim 18 98 85 00:56:48 + 21m 5s
ANDRZEJ BIELEC 19 99 86 00:56:49 + 21m 6s
JAKUB ESTEVE SUAREZ 20 118 104 00:57:48 + 22m 5s
JAKUB NIEMOCZYŃSKI 21 120 106 00:58:07 + 22m 24s
ŁUKASZ GAWRYSZEWSKI 22 124 109 00:58:32 + 22m 49s
PAWEŁ STĘPAK 23 126 110 00:58:42 + 22m 59s
MICHAŁ MACIEJOWICZ 24 130 114 00:59:00 + 23m 17s
KAMIL MATUSZEWSKI 25 138 121 00:59:26 + 23m 43s
ŁUKASZ WIECZOREK 26 143 126 00:59:38 + 23m 55s
TOMASZ DEKA 27 145 128 00:59:45 + 24m 2s
TOMASZ WIŚNIEWSKI 28 149 132 00:59:55 + 24m 12s
WITOLD WANSKI 29 151 134 01:00:09 + 24m 26s
ARTUR WYRZYKOWSKI 30 152 135 01:00:16 + 24m 33s
ŁUKASZ SKIBNIEWSKI 31 158 138 01:01:20 + 25m 37s
TOMASZ OGULEWICZ 32 161 140 01:01:39 + 25m 56s
TOMASZ PIECZARA 33 162 141 01:01:40 + 25m 57s
MARCIN JAKUBCZAK 34 167 144 01:02:00 + 26m 17s
SŁAWOMIR KUBIAK 35 178 152 01:03:15 + 27m 32s
MARCIN CYBULSKI 36 188 157 01:04:50 + 29m 7s
SŁAWOMIR PIECHACZYK 37 189 158 01:04:53 + 29m 10s
MICHAŁ JUSIŃSKI 38 196 165 01:05:20 + 29m 37s
ŁUKASZ LISOWSKI 39 221 184 01:06:21 + 30m 38s
TOMASZ SZYSZKA 40 223 186 01:06:29 + 30m 46s
CEZARY ORZEŁ 41 226 189 01:07:09 + 31m 26s
PIOTR ANSZPERGER 42 227 190 01:07:11 + 31m 28s
JAKUB CHRZANOWSKI 43 234 194 01:08:25 + 32m 42s
PAWEŁ ŁAPOT 44 238 196 01:09:02 + 33m 19s
MATEUSZ PAPAJ 45 242 200 01:09:35 + 33m 52s
BARTŁOMIEJ DRYL 46 247 202 01:11:06 + 35m 23s
PIOTR ŚWISTAK 47 250 205 01:11:24 + 35m 41s
RADOSŁAW GRUŹLEWSKI 48 258 212 01:13:16 + 37m 33s
PAWEŁ RZOSIŃSKI 49 262 214 01:13:31 + 37m 48s
MARIUSZ KRAŚNICKI 50 266 217 01:14:00 + 38m 17s
PAWEŁ KOLCZYŃSKI 51 278 223 01:16:46 + 41m 3s
JAKUB WRÓBLEWSKI 52 279 224 01:16:55 + 41m 12s
KAMIL JANIAK 53 285 226 01:18:11 + 42m 28s
MICHAŁ ALEKSANDROWICZ 54 287 227 01:19:08 + 43m 25s
Anonim 55 289 228 01:19:35 + 43m 52s
ADAM GÓRNIKOWSKI 56 326 255 02:17:45 + 1h 42m 2s
STEPAN IVANYK 57 328 256 07:49:43 + 7h 14m