3 / 4
Uczestnik Rocznik
NOWOSAD AGNIESZKA
43
1975
Nurzyński Marek
61
1972
Ogorzałek Krzemińska Jolanta
69
1981
Ogrodniczuk Beata
5
1966
Olejarz Marcel
122 · HPE
2013
Osielska Sylwia
277 · Bieganienawesoło
1988
Ossowska Katarzyna
168 · e-przemek.pl
1975
Panas Alicja
141
1993
Phipps Melody
240
1981
Piórkowski Marcin
215
1996
Plaszczyk Danuta
16
1966
Plaszczyk-Krystowska Ewa
12
1973
Plewczyńska Joanna
319
1969
Popławska Anna
266 · Mazda Motor Poland
1981
Popławska Anna
173 · Mukainada Walking Team / Mazda
1981
Popławska Zofia
175 · Mazda Motor Poland Sp. z o.o.
1981
Popławski Tomasz
174 · Mukainada Walking Team / Mazda
1982
Prusinowska Katarzyna
101
1971
Prusinowski Dorian
100
1970
Puchowska Krystyna
87
1953
Putkowska Kinga
333
1983
RACHWALIK Przemysław
323
1986
Rainey Sara
169
1991
Anonim
182
1976
Rebow Barbara
252
1940
Rejtner Paulina
274
1985
Romanowska Anna
232
1971
Anonim
194
1991
Anonim
7
1980
Anonim
191
1995
Rydzewska Monika
121 · HPE
1979
Ryms Agnieszka
241
1980
Rytarowska Danka
14 · Zieloni z Lasu
1962
Anonim
231
1983
Anonim
280
1989
SAMULSKA-ŻACH JUSTYNA
17
1981
Anonim
91
2011
Sarnowska Karolina
267
1979
SARNOWSKI ANDRZEJ
172
1957
Sęk Kamila
180
1991
Sidor Natalia
294
1999
Sielawa Beata
271
1967
Sierminska Agnieszka
105 · HPE / HPE
1978
Sierminski Artur
136
1976
Sierminski Szymon
135
2006
Sitek Mart
278 · Zgrywus / Rail-Mil Computers
1983
Skorzybut Anita
83 · PSNW
1975
Skorzybut Krzysztof
96
1973
Słomińska Natalia
137
1994
Słupczyńska Oliwia
23 · Warszawska Akademia Sportu ...
2011
Snitko-Pleszko Michał
60
1975
Sobulska Anna
56 · SB Sobole
1976
Soldat Karina
44
1983
soliwoda mirosław
79
1973
Anonim
89
1983
Staniszewska Monika
147
1985
Staniszewska Nadia
145
2010
Staniszewski Gracjan
144
2007
Anonim
322 · American School of Warsaw
1971
Stepaniuk Blanka
117
2008
Stepaniuk Daniel
116
2013
Stepaniuk Krzysztof
115 · HPE
1971
Stepaniuk Sebastian
248
2010
Stolarczuk Filip
190
1994
Studzińska Elżbieta
30
1967
Studziński Krzysztof
31
1967
Sujewicz Anna
153 · eService sp. z o.o.
1971
Swietochowska Magda
114 · HPE
1986
Syrek Zuzanna
171 · Mazda Motor Poland Sp. z o.o.
1994
Szamburski Aleksander
311
2003
Szczepańska Anna
58 · SB Sobole
1968
Anonim
218
1966
Szotko Krystyna
217
1966
Szucka Paulina
128 · Hewlett Packard Enterprise ...
1995
Szydłowska Julita
45 · DXC Technology Polska Sp. z...
1978
Szyjka Krzysztof
200
1975
Szymczyk Justyna
127 · Hewlett-Packard Enterprise
1984
Taber Jerzy
9 · Active Prosperia Running Te... / Active Prosperia
1966
Tomaszek Kamila
97
1997
Tomczak-Bednarz Agnieszka
204 · DXC Technology Polska
1975
TOMCZYK BOGUSŁAW
293
1959
Tomczyk Tomasz
213 · Tomasz Tomczyk
1970
Traczyk Katarzyna
246
1971
Turek Barbara
138
2008
Tuszynska Anna
208
1968
Ufa Jarosław
2
1973
Ulatowska Magda
95
1978
Wach Marta
6
1985
Walkiewicz Bartłomiej
302
1982
Walter Julia
235
1999
Walter Katarzyna
234
1976
Anonim
236
2003
Wąsik Michał
47
1983
Wąsowicz-Zaborek Elżbieta
34
1974
Anonim
71
1987
Whitford Cara
98 · American School of Warsaw
1975
Wieczorek Iwona
292
1973
Wilga Natalia
324
1994
Wilińska Janina
53
1964
Wiliński Krzysztof
52
1964