1 / 12
Uczestnik Rocznik
Fogel Grzegorz
876 · Szkoła Marzeń
2006
wiertel ANNA
992 · Instytut Techniczny Wojsk L...
1990
Abucewicz Paweł
1200 · WICHROWO 15
1970
Anaszkiewicz Mikołaj
481
2005
Aniszewski Michał
1085
1989
Antoniak Monika
1201
2000
ANTOSIEWICZ Agata
181
1997
ANTOSIEWICZ Stanisława
180
1971
Antys Adam
1128
2003
Antys Katarzyna
1043
1972
Augustowski Cezary
1074
1992
Augustowski Wiktor
1077
1972
Augustyniak Olga
493
1972
Augustynowicz Aurelia
244 · RWT w Bydgoszczy
1974
Augustynowicz Natalia
245
2000
Babcock Emma
779 · Krajmed Centrum Nowoczesnej...
2008
Babcock Jacob
780 · Krajmed Centrum Nowoczesnej...
2008
Baczyńska Joanna
839
1971
Baczyńska Maria
840
2002
Bajerska Anna
1001
1999
Balcerowicz Bartosz
887
1978
Balcerowicz Piotr
886
2010
Balcerowicz Wiktoria
885
2010
banasiewicz-tenerowicz aleksandra
317
1978
Bartkowiak Ryszard
210 · BWHS Bartkowiak Wojciechows...
1976
Bartler Adam
1072
2008
Bartler Grzegorz
1073
1971
Bartler Jakub
1070
2003
Bartler Krzysztof
1084
1997
Bartler Małgorzata
1069
1972
Bartler Michał
1071
2003
Bączek Krzysztof
762 · Krajmed Centrum Nowoczesnej...
1979
Bączkowska Barbara
233
1964
Bąk Marianna Janina
446
1947
Becker Hanna
884
1959
Berek Katarzyna
68
1972
Betnerowicz Jolanta
999
1955
Biechoński Piotr
59
1970
Bielawska Alicja
340
2002
Bielawska Julia
339
2002
Bielawski Mirosław
878
1961
Bielewska Maria
710
1955
Bielewska Monika
711 · Ministerstwo Sportu i Turys...
1992
Bieliński Maciek
1211
2007
Bień Grzegorz
267
1965
Bień Paweł
266
1992
Bieńka Anna
25
1982
Biernacka Joanna
385
1981
Blachut Bartosz
38 · Mukainada Walking Team / Mazda
2004
Blachut Izabela
40 · Mukainada Walking Team / Mazda
1976
Błaszczak Barbara
552
1999
Boan-Montenegro Jaume
882
1988
Bobińska Justyna
236
1985
Bochenek Zbigniew
74
1952
Bociek Kuba
549
2004
Bociek Monika
548
1973
Bodzioch Agnieszka
1058 · ITWL / Instytut Techniczny Wojsk L...
1971
Bodzioch Kazimierz
953 · niezależny :)
1965
Bogacz Maria
935 · Straż Miejska m. st. Warszawy / Straż Miejska m. st. Warszawy
1958
Bogusławska Małgorzata
20
1974
bogusz lucyna
1192
1971
bogusz paulina
1193
1987
Bojarzyńska Aniela
1004
1974
Boniecki Jacek
177
1966
Borowicz Dominik
583 · PZ HTL S.A.
2005
Borowicz Karolina
582 · PZ HTL S.A.
1975
Borowska Ewelina
579 · PZ HTL S.A Corning
1988
Borowska Magdalena
639 · Wolters Kluwer
1975
Borsukiewicz Małgorzata
361
1985
Borzyszkowska Edyta
567 · PZ HTL S.A.
1980
Borzyszkowska Magdalena
568
2009
boue matylda
1087
2002
boue stanisław
1088
2007
Brodawka Karolina
360
1983
Brudecka Natalia
893 · Mazurki Gończyce
2003
Bryńska Danuta
242
1961
Bryński Bolesław
241
1964
BRYSIAK Julia
954
2000
Brysiak Krzysztof
777
1975
Brzezicka-Twardowska Katarzyna
1053
1970
Brzezińska Aleksandra
1125
2000
Brzezińska-Skarżyńska Anna
451
1958
Brzezińska-Skarżyńska Anna
471 · Królewski Klub Biegacza PAP
1958
Brzoszczyk Krystyna
248
1962
Brzozowski Sebastian
418 · UKS Dwójka Łuków
1997
Budkiewicz Jakub
652
1990
Bugalska Julia
1113
2000
Bujak Agnieszka
951
1975
Bujak Kornelia
952
2004
Burbelka Magda
97
1999
Burbelka Wojciech
96
1999
Byra Jadwiga
344
1980
Caban Monika
778 · Krajmed Centrum Nowoczesnej...
1980
Chabowska-Bojko Małgorzata
130
1987
Charczuk Artur
112 · Inter Cars S.A.
1972
Charubin Dagmara
986 · Instytut Techniczny Wojsk L... / Instytut Techniczny Wojsk L...
1980
Charycka Monika
264
1985
Chądzyńska Dominika
820
1989
Chełchowska Beata
525
1963
Chełminiak Marzena
1189
1995
0.14 s