Klasyfikacja rocznik 1973 : Biegnij Warszawo 2023 - Biegnij Warszawo
Wyniki dla rocznika 1973
Aktualizacja: 2024-02-24 10:34:30 Miejsce Klasyfikacja Open Miejsce wg. płci Czas Różnica
KRZYSZTOF SAŁATKA 1 147 134 00:41:34
BARTEK ZYCH 2 227 208 00:43:06 + 1m 32s
KRZYSZTOF KULA 3 276 253 00:44:05 + 2m 31s
ANDRZEJ DĘBSKI 4 349 318 00:45:03 + 3m 29s
DAREK KNYCHAS 5 367 334 00:45:13 + 3m 39s
TOMASZ LEŚNIAK 6 390 355 00:45:26 + 3m 52s
PETRONIUSZ TATARSKI 7 448 408 00:46:10 + 4m 36s
ALEXANDRE BOUCHER 8 528 479 00:46:55 + 5m 21s
MIROSŁAW WITEK 9 586 529 00:47:31 + 5m 57s
PAWEŁ POTURAŁA 10 612 550 00:47:43 + 6m 9s
BARTOSZ WIDZYŃSKI 11 683 617 00:48:17 + 6m 43s
ROBERT SARNA 12 745 673 00:48:38 + 7m 4s
ZENON SKŁADOWSKI 13 748 676 00:48:40 + 7m 6s
MAREK RAMBOWSKI 14 790 711 00:48:59 + 7m 25s
PAWEŁ WOJCIUK 15 794 714 00:49:02 + 7m 28s
PAWEŁ TOCHOWICZ 16 825 740 00:49:14 + 7m 40s
Anonim 17 839 754 00:49:20 + 7m 46s
DARIUSZ JANISZEWSKI 18 841 756 00:49:21 + 7m 47s
PIOTR SZANIECKI 19 918 823 00:49:54 + 8m 20s
PIOTR DZIEKAN 20 931 833 00:49:58 + 8m 24s
MACIEJ WÓJCIK 21 936 837 00:50:01 + 8m 27s
JAROSŁAW MAKSIMOWICZ 22 1026 915 00:50:33 + 8m 59s
DARIUSZ IDZIKOWSKI 23 1049 933 00:50:42 + 9m 8s
ALEKSANDER KROSZKIN 24 1057 939 00:50:48 + 9m 14s
AGATA PIETRYKOWSKA 25 1208 141 00:51:54 + 10m 20s
ANNA GĄSIOR 26 1263 153 00:52:16 + 10m 42s
MARCIN BEDNARSKI 27 1345 1178 00:52:41 + 11m 7s
TOMASZ SIWEK 28 1367 1196 00:52:48 + 11m 14s
ROBERT KUC 29 1450 1256 00:53:16 + 11m 42s
AGNIESZKA GRABOWSKA 30 1509 209 00:53:34 + 12m
PAWEŁ TOKARSKI 31 1513 1304 00:53:36 + 12m 2s
BOGDAN HOŁOWIECKI 32 1516 1306 00:53:37 + 12m 3s
TOMASZ BEDNARSKI 33 1547 1332 00:53:49 + 12m 15s
JACEK BURATYŃSKI 34 1665 1417 00:54:26 + 12m 52s
ANDRZEJ SASIN 35 1667 1418 00:54:27 + 12m 53s
KRZYSZTOF MORAWSKI 36 1699 1443 00:54:34 + 13m
ADAM CIEŚLA 37 1715 1457 00:54:40 + 13m 6s
GRZEGORZ KAMOLA 38 1838 1540 00:55:12 + 13m 38s
PAWEŁ TYBURC 39 1912 1592 00:55:33 + 13m 59s
JACEK IWAŃSKI 40 1985 1648 00:55:51 + 14m 17s
ADAM GRABARA 41 2054 1703 00:56:12 + 14m 38s
EDMUND KOWALSKI 42 2097 1732 00:56:25 + 14m 51s
JACEK WALCZAK 43 2164 1779 00:56:41 + 15m 7s
JANUSZ TORZEWSKI 44 2345 1902 00:57:27 + 15m 53s
EWA WŁODARCZYK 45 2366 450 00:57:33 + 15m 59s
BART ZAST 46 2423 1949 00:57:49 + 16m 15s
BOGUSŁAWA KARASEK 47 2538 522 00:58:24 + 16m 50s
CEZARY MĘDEL 48 2610 2064 00:58:44 + 17m 10s
Anonim 49 2686 581 00:59:02 + 17m 28s
MIROSŁAW KRYSTEL 50 2788 2163 00:59:37 + 18m 3s
MACIEJ HOCHMAN 51 2826 2188 00:59:52 + 18m 18s
AGNIESZKA KASZTELAN 52 2852 647 01:00:05 + 18m 31s
SŁAWOMIR DRZEWIECKI 53 2895 2231 01:00:24 + 18m 50s
PAWEŁ DUDEK 54 2912 2239 01:00:33 + 18m 59s
FILIP WOŁOWSKI 55 2929 2250 01:00:41 + 19m 7s
DARIUSZ KOSTRZEWSKI 56 2961 2268 01:00:55 + 19m 21s
KRZYSZTOF WIŚNIAK 57 2982 2280 01:01:04 + 19m 30s
JAREK PYTKOWSKI 58 3042 2318 01:01:26 + 19m 52s
RENATA SONTOWSKA 59 3067 738 01:01:39 + 20m 5s
ROMAN JADWISZCZOK 60 3088 2340 01:01:44 + 20m 10s
JANUSZ KALISZEWSKI 61 3093 2344 01:01:47 + 20m 13s
KAROL STOJAK 62 3135 2364 01:02:06 + 20m 32s
PAWEŁ RYMAR 63 3152 2374 01:02:11 + 20m 37s
ROMAN GRACZYK 64 3181 2389 01:02:24 + 20m 50s
BARBARA ORLIŃSKA 65 3197 800 01:02:32 + 20m 58s
GORAN BOROVNIK 66 3217 2409 01:02:37 + 21m 3s
ANDREW BELL 67 3236 2419 01:02:47 + 21m 13s
NICCI THEODOULOU 68 3237 818 01:02:47 + 21m 13s
RONALDO FARRALES 69 3281 2441 01:02:59 + 21m 25s
TOMASZ PIECZYKOLAN 70 3341 2476 01:03:24 + 21m 50s
ANETA GRZYBOWSKA 71 3589 994 01:05:40 + 24m 6s
KATARZYNA MAZUROWSKA 72 3698 1052 01:06:37 + 25m 3s
JACEK NIZIO 73 3735 2659 01:07:06 + 25m 32s
JADWIGA NOWAK 74 3826 1127 01:08:02 + 26m 28s
RENATA LESIEWICZ 75 3877 1157 01:08:33 + 26m 59s
ROBERT BLONSKI 76 3917 2734 01:09:01 + 27m 27s
HANNA WAWROWSKA 77 3964 1218 01:09:35 + 28m 1s
ALEKSANDER MIKA 78 4109 2802 01:11:35 + 30m 1s
MARIUSZ RATAJCZYK 79 4118 2806 01:11:44 + 30m 10s
JANUSZ STĘPIEŃ 80 4215 2849 01:13:13 + 31m 39s
ŁUKASZ SZARAWARA 81 4220 2853 01:13:19 + 31m 45s
MAŁGORZATA ROSZKIEWICZ 82 4230 1371 01:13:38 + 32m 4s
ANNA MARKOWSKA 83 4251 1386 01:13:59 + 32m 25s
DANUTA CHMIELARSKA 84 4272 1401 01:14:31 + 32m 57s
IWONA ZYCH 85 4298 1419 01:15:28 + 33m 54s
MARZENA GAJDAK-GORZELAŃCZYK 86 4305 1425 01:15:37 + 34m 3s
MONIKA MILWICZ 87 4315 1431 01:15:47 + 34m 13s
AGATA RYMAR 88 4376 1465 01:17:31 + 35m 57s
DARIUSZ DZIUBEK 89 4459 2937 01:21:27 + 39m 53s
ANGELIKA FIGLARZ 90 4507 1550 01:26:06 + 44m 32s
ZENON ŁUKOWSKI 91 4532 2969 01:30:07 + 48m 33s
BEATA KURZEJA 92 4542 1569 01:35:09 + 53m 35s