7 / 8
Uczestnik Rocznik
Skoczek Paweł
227
1972
Skowrońska Patrycja
450
1994
Słomczyński Jarek
162
1982
Słoń Rafał
92 · Running Elephants / Nokia
1972
Słowikowski Maciej
68 · Słowiki biegają
1983
Smith Monika
214
1974
Smoliński Kacper
286
1997
Smołkowski Wojciech
522
1980
Sobkowicz Daria
834
1982
Sokalski Krzysztof
803 · Moje5skladnikow
1980
Sokołowska Anna
585
1976
Solnicki Piotr
563
1979
Sosenko Magdalena
548
1979
Sowiński Maciej
628
1986
Anonim
557
1992
Sójka Paweł
820 · LKS Olymp Błonie
1958
Spiechowicz Piotr
677
1978
stachera jerzy
400 · Stachera Team
1978
Stachurski Dariusz
82 · Run%Fun
1982
Stanczak-Wuczynska Lucyna
52
1966
Staniaszek Marcel
292
1989
Stankiewicz Paweł
609
1988
Stańczyk Artur
427 · Porsche Inter Auto Polska S...
1975
Stańczyk Magdalena
428
1977
STAŃCZYK PATRYCJA
429
2004
STASIAK MARCIN
370
1971
Staszewski Piotr
132 · Anpharm Run Team / Anpharm
1973
Stec Andrzej
848
1990
Stefankowski Robert
449
1988
Anonim
773
1978
Stefański Maciej
453
1982
Stoczyński Tomasz
573
1990
Anonim
263 · KSG RUN
1984
Stokowski Michał
432 · XTB Running Team
1985
Stolarczyk Jadwiga
777
1983
Stolarska Alicja
267 · Alicja Stolarska
1993
Strelow Marta
744
1974
Stróżyk Piotrek
133
1974
Struk Edyta
301
1976
Stuczyńska Aleksandra
229
1990
Studziński Tomasz
234
1972
Stusinski Mariusz
328 · Atende
1976
Subczynski Marcin
605
1976
Suchan Anna
116
1972
Suchcicka Katarzyna
807
1985
Suchorzewski Norbert
613
1973
Suliński Andrzej
646
1970
Supera Krzysztof
362 · Deloitte Adventure Team
1979
SYBICKI Daniel
716 · NDM / OR
1975
Synowiecka Joanna
326
2004
Synowiecki Leszek
300
1986
Syrwid Łukasz
219
1997
Syrwid Witold
218
1965
szafran czeslaw
612
1948
SZAFRANIEC KRZYSZTOF
577 · BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAM
1985
Szczechura Monika
774
1983
Szczepaniak Bartłomiej
623
1976
Szczepański Sebastian
448
1976
Szczęsny Franek
791
1999
Szczęsny Lech
330 · Atende
1984
Szczęsny Paweł
684
1979
Szewczyk Marta
173 · Grażynki Ocr
1993
Szklarska Monika
519
1987
Szklarski Łukasz
518
1987
Sznajder Marta
818
1996
Szpigiel Malgorzata
637
1974
Szucsich Jakob Demetrius
459
1974
Szulc Andrzej
846 · BiedaBiegaNocą / Active Shots Andrzej Szulc
1978
Szulc Piotr
546
1982
Szuran Anna
738 · Femmalium Med Spa Anna Szuran
1981
Szweda Sylwia
755
1977
Szydłowska Barbara
335
1980
Szydłowski Maciek
444
1985
Szyjka Krzysztof
582
1975
Szymanek Marcin
439 · Piekarnie Cukiernie Putka
1990
Szymańska Agnieszka
254 · BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAM
1977
Szymański Hubert
196 · BIEGOWY WARIAT RUNNING TEAM
1979
Szymański Karol
377 · The Plug / EY Polska
1995
Szymczyk Michał
146
1990
Szyszko Ewa
627 · Markowi Biegacze
1980
Ślęzak Łukasz
727
1983
Śliwa Maciej
75
1989
Śliwiński Kamil
657
1986
Święcicki Mariusz
184 · Brak / Brak
1974
Świętoń Grzegorz
806 · SDCAthletics / SDC
1981
Świstowska Anna
183 · Bemowo Biega
1983
Talarek Adam
798
1979
Templer Marek
471 · TZD / ManpowerGroup
1983
Teodorowicz Katarzyna
155
1980
Theodoulou Nicci
259 · Warsaw International Triath... / The British school of Warsaw
1973
Tlak Tomasz
669
1978
Anonim
217
1961
Tomalski Piotr
200
1975
Topoliński Ireneusz
461 · Klub Biegacza Bryza Postomino
1979
Torzewska Agnieszka
163
1974
Trawiński Michał
739
1982
Trela Magdalena
560
1984
Tretyn Marek
207
1962
Trębicki Błażej
525
1954
Trinick Adam
583 · The British School Sp. z o.o.
1991