Aktualizacja: 2020-07-04 02:20:21 Miejsce w grupie Klasyfikacja ogólna Miejsce wg. płci Czas Różnica
YARED SHEGUMO 1 1 1 00:29:37
DAMIAN ŁUKASIK 2 179 168 00:41:10 + 11m 33s
GRZEGORZ KOWALSKI 3 357 344 00:43:24 + 13m 47s
ADAM LASKOWSKI 4 494 473 00:44:33 + 14m 56s
ŁUKASZ ZDRADA 5 1003 954 00:47:18 + 17m 41s
ŁUKASZ PIĄTEK 6 1056 1004 00:47:32 + 17m 55s
PRZEMYSŁAW MORAWSKI 7 1211 1150 00:48:03 + 18m 26s
PIOTR WRZESZCZ 8 1398 1329 00:48:43 + 19m 6s
LUCYNA GWAREK 9 1477 73 00:48:58 + 19m 21s
ARTUR ROMANIK 10 1635 1552 00:49:26 + 19m 49s
JAGODA WĄSOWSKA 11 1637 84 00:49:26 + 19m 49s
ALEKSANDER PONIATOWSKI 12 1651 1567 00:49:28 + 19m 51s
PIOTR MALINA 13 2329 2191 00:51:35 + 21m 58s
ALEKSANDER POLAŃSKI 14 2539 2383 00:52:08 + 22m 31s
CELINA BIELA 15 2763 187 00:52:41 + 23m 4s
RAFAL GRUSZCZYNSKI 16 3123 2894 00:53:42 + 24m 5s
MIROSŁAW STANIEC 17 3219 2973 00:53:58 + 24m 21s
GRZEGORZ CHICIŃSKI 18 3347 3086 00:54:18 + 24m 41s
DOROTA JURKOWIECKA 19 3578 295 00:54:55 + 25m 18s
PIOTR BILKO 20 4120 3722 00:56:29 + 26m 52s
PAWEŁ PIOTROWSKI 21 4337 3888 00:57:03 + 27m 26s
TOMASZ CHYS 22 4411 3944 00:57:16 + 27m 39s
JAROSŁAW ŁĄCKI 23 4471 3990 00:57:26 + 27m 49s
DARIUSZ ŁOPACIŃSKI 24 4565 4065 00:57:43 + 28m 6s
MICHAŁ KOWALCZYK 25 4689 4165 00:58:03 + 28m 26s
PIOTR WRZESIEŃ 26 4722 4193 00:58:10 + 28m 33s
JACEK RADWAŃSKI 27 4879 4309 00:58:36 + 28m 59s
MARTA MALISZEWSKA 28 4915 583 00:58:41 + 29m 4s
PAWEŁ FRĄCZAK 29 5044 4420 00:59:00 + 29m 23s
KRZYSZTOF OLSZEWSKI 30 5061 4433 00:59:03 + 29m 26s
PAWEŁ MAZUR 31 6096 5117 01:02:27 + 32m 50s
MARCIN PILARSKI 32 6114 5130 01:02:31 + 32m 54s
ŁUKASZ CEMBROWICZ 33 6399 5282 01:03:36 + 33m 59s
AGNIESZKA DRÓZD 34 6670 1236 01:04:38 + 35m 1s
TOMASZ STASZEWSKI 35 6693 5446 01:04:47 + 35m 10s
PRZEMYSŁAW AFTAŃSKI 36 6774 5488 01:05:07 + 35m 30s
ANETA GAJEWSKA 37 7073 1426 01:06:27 + 36m 50s
DAREK WASILEWSKI 38 7259 5750 01:07:26 + 37m 49s
ŁUKASZ BEDERSKI 39 7325 5785 01:07:45 + 38m 8s
JAGODA CZARNECKA 40 7726 1764 01:10:35 + 40m 58s
ANNA KANIA 41 8056 1943 01:14:07 + 44m 30s