3 / 86
Uczestnik Miejsce wg.Płci Czas Rocznik
Pluciński Karol
5642 · KS. Łomianki
210 194 00:43:40 1993
Ptaszyński Michał
5707
211 195 00:43:40 1989
KOSEDOWSKI KRZYSZTOF
100
212 196 00:43:40 1960
Leociak Szymon
7885
213 197 00:43:41 1993
Miśkiewicz Marcin
5894 · KB GALERIA WARSZAWA
214 198 00:43:42 1979
Apoznański Tadeusz
865 · Świat Rowerów RACING TEAM
215 199 00:43:43 1989
Fijałkowski Jakub
8695
216 200 00:43:43 1976
Urban Krzysztof
903
217 201 00:43:44 1980
Cendrowski Marcin
2006
218 202 00:43:44 1968
Rytel-Skorek Radosław
5865
219 203 00:43:45 1986
Dąbrowski Damian
3718
220 204 00:43:46 1990
Nurkowski Maciej
8385
221 205 00:43:47 1978
Rzymyszkiewicz Andrzej
7435 · Łańcut
222 206 00:43:48 1989
Malik Michał
6934 · UKS DWÓJKA W ŁUKOWIE
223 207 00:43:49 1988
Borkowski Tomasz
1472
224 208 00:43:51 1981
Koral Jakub
1591
225 209 00:43:52 1993
Masarczyk Szymon
1159
226 210 00:43:53 1990
Szczurkowski Tomasz
2024
227 211 00:43:53 1991
Mandat Jan
3872 · KB LUPUS Oleśnica
229 213 00:43:55 1959
Szymborska Anna Agnieszka
7391
230 17 00:43:55 1978
Koper Maciej
2737 · AZS Politechnika Warszawska
231 214 00:43:56 1985
SMOLARCZYK TOMASZ
301
232 215 00:43:57 1981
Adao Miguel
4921
233 216 00:43:57 1977
Nowosielski Dawid
5749
234 217 00:43:58 1986
szymańska małgorzata
6941
235 218 00:43:58 1988
BIERANOWSKI PIOTR
4326
236 219 00:43:59 1979
GĄSIOREK TOMASZ
130 · HOTEL BRZOZA
237 220 00:44:00 1962
BARAŃSKI SZCZEPAN
5589
238 221 00:44:00 1978
Blanc Antoine
5515
239 222 00:44:02 1971
Asłanowicz Marcin
1621
240 223 00:44:02 1975
Kulesza Mariusz
117 · KB Nike Gdańsk Przymorze
241 224 00:44:02 1977
Kwiecień Krzysztof
2727
242 225 00:44:03 1958
Wiśniewski Piotr
1956 · Rumaki/Radzików
243 226 00:44:05 1973
Sołtysiak Łukasz
3719
244 227 00:44:05 1989
Kapuściński Marcin
2995
245 228 00:44:06 1980
Pyznar Maciej
3425
246 229 00:44:06 1977
Oleksy Michał
7004 · KB Nike
247 230 00:44:08 1994
Śliwa Marcin
4236 · Sokół Studzian
248 231 00:44:09 1990
Sóduł Hubert
6144 · KB Nike
249 232 00:44:10 1992
kamiński Rafał
8687
250 233 00:44:10 1972
Szulc Jarosław
2591
251 234 00:44:10 1973
Kosiorek Dariusz
962
252 235 00:44:11 1966
Nowowiejski Zbigniew
6573
253 236 00:44:12 1969
Martys Wojciech
4032
254 237 00:44:13 1979
Muzyka Michał Krzysztof
2539 · Kopytko
255 238 00:44:15 1971
leszczynski Dominik
8653
256 239 00:44:16 1984
Dobrzański BARTOSZ
3738
257 240 00:44:16 1973
Latuszek Michał
5299
258 241 00:44:16 1994
Szymański Jacek
8338
259 242 00:44:18 1981
Cyra Piotr
3628 · ERA Running Team
260 243 00:44:18 1975
Dajczer Rafał
791 · PKO BANK POLSKI
261 244 00:44:19 1977
Woźniak Michal
7889
262 245 00:44:19 1969
PALARCZYK PAWEŁ
6785
263 246 00:44:20 1984
Chomczyk Michał
5445
264 247 00:44:20 1986
Boduch Mariusz
1292 · NKB ZRYW Namysłów
265 248 00:44:22 1979
Kielak Bartłomiej
1879
266 249 00:44:22 1992
Leszczuk Marcin
3415
267 250 00:44:23 1978
PIĄTEK ŁUKASZ
7687 ·
268 251 00:44:24 1979
Birek Mateusz
5166
269 252 00:44:24 1982
Piasecki Paweł
2674
270 253 00:44:24 1982
Klima Wojciech
2124 · Jeronimo Martins
271 254 00:44:24 1976
Kmieć Norbert
4076
272 255 00:44:25 1981
Młoźniak Arkadiusz
3968
273 256 00:44:28 1974
Paprota Piotr
8337
274 257 00:44:28 1991
Hamze Marcel
6648
275 258 00:44:28 1993
Żegarski Tomasz
4218
276 259 00:44:29 1978
ARTYSZUK Mirosław
558
277 260 00:44:29 1960
muturi oskar
8813
278 261 00:44:29 1994
JAWOREK Robert
2050
279 262 00:44:32 1979
Jełowicki Łukasz
2553
280 263 00:44:33 1990
Sobański Dawid
2540 · AKL URSYNÓW
281 264 00:44:35 1992
Zawiślak Emil
3849
282 265 00:44:35 1991
Pilton Stephen Robert
5278
283 266 00:44:36 1979
Kostrzewski Radosław
1983
284 267 00:44:36 1978
Łaganowski Adam
509 · Sidor Team / NN Investment Partners TFI ...
285 268 00:44:37 1978
Defratyka Lucjan
3857
286 269 00:44:37 1950
Zadrożny Kamil
5263
287 270 00:44:37 1993
ZIELIŃSKI MICHAŁ
1839
288 271 00:44:38 1982
Emir-Hassan Szymon
3843
289 272 00:44:39 1983
Miś Piotr
5380 · NKB ZRYW Namysłów
290 273 00:44:41 1990
Jarząbek Jakub Marek
5430
291 274 00:44:42 1988
owczarek karol
3308
292 275 00:44:44 1976
Kaliński Grzegorz
8303
293 276 00:44:45 1989
Teleon Piotr
3593
294 277 00:44:45 1974
Ignatowicz Andrzej
942 · Trucht Tarchomin Team
295 278 00:44:46 1974
Plocke Michał
8671
296 279 00:44:47 1987
Laskowski Piotr
8452
297 280 00:44:47 1971
Frąckowiak Filip
1382
298 281 00:44:48 1980
Nietopiel Michał
8732 · WAT
299 282 00:44:48 1988
SZAJBE DARIUSZ
2705
300 283 00:44:48 1970
Kowalski Mikołaj
8052
301 284 00:44:48 1985
Wiatr Michał
5817
302 285 00:44:50 1979
ŁĘTOCHA URSZULA
8126
303 18 00:44:50 1994
Baranowski Piotr
6732
304 286 00:44:50 1994
MARCZYŃSKA KATARZYNA
216 · BIEGANIE
305 19 00:44:50 1970
KRYPA JAN
134
306 287 00:44:50 1954
Wnuk Michał
2548
307 288 00:44:50 1979
Staszewski Dominik
1199
308 289 00:44:51 1982
Krajewski Wojciech
2824
309 290 00:44:52 1985
Rokiciński Konrad
5849
310 291 00:44:52 1983